Wpis z mikrobloga

Miruchy poleci ktoś sprawdzony ELM327 na bluetooth z Ali? Potrzebuję w sumie do korzystania z różnymi markami aut. Coś w internetach piszą, że niektóre klony mają problemy z połączeniem i kiepsko działają ogólnie, więc wolałbym kupić jakiś sprawdzony :)

#aliexpress #elm327
  • 14
@l_uke: ok, już ;) Kupiłem u tego sprzedawcy. http://www.aliexpress.com/item/Latest-version-super-mini-elm327-bluetooth-OBD2-Scanner-ELM-327-Bluetooth-Smart-Car-Diagnostic-Interface-ELM/461219967.html Samego produktu ocenić nie mogę bo jeszcze nie dotarł, ale sprzedawca na razie mnie nie zachwyca. Ale od początku. Kupiłem, zamówione, czekam na info. Dostałem numer trackingu to sobie sprawdzam co chwilę co i jak. Zajebiście ucieszony, że po tygodniu przesyłka była w Warszawie. Coś mi nie spasowało jednak, gdy dalej posłali to do WER Olsztyn (mieszkam na Śląsku), no ale mówię,
@l_uke: kupiłem elm327 tylko wieksza wersje tego co podales jakis rok temu, jeden egzemplarz po tygodniu przestal dzialac, odeslalem na reklamacje, przyslali drugi tez przestal dzialac. Wiec dalem sobie spokoj. Kupowane na alledrogo.
@l_uke: jeśli Cię to dalej interesuje, to mój elm dzisiaj przyszedł. Także taki plus, że chińczyk nie poleciał w #!$%@?;) zamówiony 9.06. Na razie testuje i działa, muszę poczytać co moge odczytywać. Póki co to pokazuje ładnie spalanie chwilowe, którego nie mam w komputerze pokładowym, więc taki plus. Sprawdzę jeszcze na C4 brata i 207 ojca. Zobaczę co ogranicza interfejs, a co konkretny samochód ;)