Wpis z mikrobloga

Wczoraj @FaktyTVN tłumaczyły się, że w swoim, jakże bezstronnym reportażu, nie wspomnieli o wątku Religi (wykupienie jego długów w zamian za poparcie Tuska w 2005r.), bo on już nie żyje i nie ma jak się bronić. Co tam, że mamy tu do czynienia z polityczną korupcją, którą potwierdził jeden z ważniejszych ludzi PO - do niedawna przynajmniej. Można uznać, że skoro mają takie zasady, że nie pomawiają zmarłych, to w porządku. Tu link do wypowiedzi Faktów

Wiedziałem oczywiście, jako widz Faktów, że to tłumaczenie jest żałosne i nieprawdziwe, gdyż Fakty wcześniej nie miały problemów w mówieniu o zmarłych, niekoniecznie w pozytywnym świetle. Odpisałem, podając przykład. Wtedy można było pomawiać zmarłego kapitana Protasiuka i (w domyśle) zmarłego generała Błasika i prezydenta Kaczyńskiego, a teraz nie można wspomnieć o jednym z wielu skandali, bo zmarły profesor Religa nie ma się jak bronić? Chociaż tak naprawdę to nie jemu, a Platformie Obywatelskiej, najbardziej się obrywa w tym wątku. Kpina. Oczywiście koleś, taki śmieszny i bardzo mirkowy, który odpowiada za profil @FaktyTVN na mój wpis nie odpowiedział, a wołałem dwa razy, bo naiwnie pomyślałem, że może gdzieś im umknął mój wpis. To jak to jest, stosujecie podwójne standardy w redakcji? Jeżeli jakieś informacje mogą zaszkodzić PO, to zasłaniacie się zmarłymi (obrzydliwa praktyka swoją drogą), a jeżeli PiSowi, to można publikować?

Plusujcie mirki i wołajcie @FaktyTVN, może wtedy odpowiedzą.

#4konserwy #faktytvn #fakty #tvn #polska #telewizja

Wołam też #neuropa, należy piętnować robienie z gęby cholewy.
  • 11
  • Odpowiedz
@Pete1: @FaktyTVN pewnie zaplusowało komentarze użytkowników, którzy kpili z twoich wpisów, ale odnieść się do twoich zarzutów, to już nie mieli odwagi.

Ktoś kiedyś powiedział "W górę serca, #!$%@?ć TVN", jak rozumiem musiał mieć swoje powody. Szanuję go za to.
  • Odpowiedz
@Pete1: Mamy mnóstwo powiadomień i nie odpowiadamy niemal natychmiast na każde pytanie. Fizycznie nie ma takiej możliwości. Pamiętaj, że wątek Religi - do którego nawiązujesz - został poruszony w trakcie prywatnej kolacji. Nie mamy w zwyczaju podawania dalej niezweryfikowanych plotek! Sprawa jest w toku, jeżeli coś ustalimy - damy znać. Nie spychamy na bok kwestii związanych z #aferapodsluchowa, bo jak się przyjrzysz - a uważnie nas obserwujesz
  • Odpowiedz
Pamiętaj, że wątek Religi - do którego nawiązujesz - został poruszony w trakcie prywatnej kolacji. Nie mamy w zwyczaju podawania dalej niezweryfikowanych plotek!


@FaktyTVN: w sprawie Smoleńska i rzekomych słów Protasiuka to właśnie zrobiliście, wspomnieliście o niezweryfikowanych plotkach, bo tym były "słowa" kapitana...

Nie spychamy na bok kwestii związanych z #aferapodsluchowa, bo jak się przyjrzysz - a uważnie nas obserwujesz - to wiesz, że w KAŻDYM WYDANIU
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: prywatna kolacja? Kto za nią płacił i czy nie był to obiadek ? zresztą dotyczy urzędników państwowych i ten fragment jest bulwersujący i jest upubliczniony więc wypadałoby się nim zająć! a przynajmniej wspomnieć powołując się na taśmy a nie na jakieś ustalenia (Sławomir N. użył sformułowani "zapłaciliśmy ich długi" - i tyle nie musicie plotkować tylko cytować!). Jak to wszystko były prywatne spotkania to może w ogóle nie wspominajcie
  • Odpowiedz