Wpis z mikrobloga

Jak rozpoznać studentów prawa na imprezie?

- Nie musisz, sami ci o tym powiedzą.

http://www.wykop.pl/wpis/8424574/kto-wlasnie-zdal-egzamin-z-prawa-karnego-na-piatke/

KTO WŁAŚNIE ZDAŁ EGZAMIN Z PRAWA KARNEGO NA PIĄTKĘ?!


@alma_

@alma_: A czy to duży wyczyn? U mnie karne uchodzi za jeden z najłatwieszych przedmiotów do zdania. Niemniej, gratuluję.


@Ford_van_Toch

@alma_: Jak wygląda egzamin z KPK u nas? Rozwiązujesz kazusy BEZ kodeksu. To nic, że na ćwiczeniach omawialiśmy po prostu poszczególne etapy postępowania nie robiąc żadnych kazusów :-)


@Kafarek555

@alma_: gratki ;) karne, kiedy to było... no tylko u mnie fuksem 3,5 :D KPA za tydzień here


@mRzielony

@alma_: ja za tydzień postępowanie karne cisnę i już mi się nie chce...


@martymcfly5

@alma_: mój ćwiczeniowiec, więc na pewno na niego nie trafię :( To zostaje mi zmasakrowanie przez dr Petasza


@Biune

@alma_: Co wy wiecie w Gdańsku o prawie karnym... Tylko Łukasz Pohl z Poznania, z którym się nikt w Polsce nie zgadza.


@Pismak

@Kafarek555: o, też przechodziłam przez ten egzamin :>


@wrednota

@wrednota: ja juz chciałbym to zdać w końcu kuzwa mac :o


@Pixon

@alma_: [..]będzie kolejna poprawka jak nic. Z kim miałaś karne?;p może to ten sam co ja miałem?


@desygnat

@alma_: gratuluję!!! ja niestety tylko trzy. ale zdane ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@negatywne_myslenie

@alma_: Gratki :) Karne to jednak przyjemna sprawa, ja np. mam jutro prawo administracyjne :(


@Gert

XD
  • 25
@Skarfejs: Taa, prześledź wpisy pod studbaza to zobaczysz ile osób konkretnie pisze o swoich egzaminach ;-)

Co do garniturów u mnie na roku nie było takich sytuacji. Na egzamin każdy przychodzi bo taki wymóg ale na zaliczenia a tym bardziej wykłady czy ćwiczenia każdy po cywilnemu ;-)
@Skarfejs: mam taką hipotezę - jeśli poznam nową osobę która jest z prawa/skończyła prawo (bez wiedzy a priori o tym fakcie ofc), to jej nie lubię. Jak na razie hipoteza nie została obalona (potwierdzona na skromnej próbie ~20 osób). Dodam, że większość ludzi lubię ; p