Wpis z mikrobloga

Wszystkich wiernych wyznawców #enemyterritory , którzy tak jak ja twierdzą, że gry multiplayer skończyły się na ET, zapraszam do przetestowania Dirty Bomb. Gra od splash damage, garściami czerpie z ET. Przede wszystkim w kwestii klas oraz mechaniki strzelania (strejfowanie, arkadowe celowanie, heady itp itd).

Wbijajcie na reddit.com/r/dirtybomb i łapcie klucze do zamkniętej bety, które ludzie wrzucają tam garściami. Dla mnie, jako byłego fanatyka ET, ta gra jest pierwszym potencjalnym prawilnym następcą wolfa.

#dirtybomb #extraction #wolfenstein #gry #multiplayer #wolfet
  • 45
  • Odpowiedz
@ksiadz164: @wajdzik: http://dirtybomb.nexon.net/Instruction

Tutaj instrukcje jak się do tego dobrać. Ja sam kodów już nie mam, ale na tym subreddicie, który podałem, jest masa wątków z kodami / ludzi, którzy oferują kody na pw. I o dziwo niewielu zainteresowanych. Gra jest w zamkniętej becie, są bardzo ścisłe zasady odnośnie udostępniania informacji o niej na zewnątrz, więc bardzo ciężko znaleźć coś o niej nie uczestnicząc w testach (nawet subreddit to praktycznie
  • Odpowiedz
@Drug: O, tego nie widziałem. Pierwsza moja myśl po tym, jak zobaczyłem ile jest klas do wyboru była taka, że zbalansowanie tego będzie graniczyło z cudem. Teraz jestem trochę bardziej spokojny ;)
  • Odpowiedz
Dostaje sie 2 keye ja gram juz od poczatku zamknietej bety i gra mnie mocno wciągneła chociaz duzo jest jeszcze do zrobienia w kwestii bugów, zbalansowania rozgrywki (w tym w trakcie jej trwania) i przede wszystkim musza jak najszybciej dodac kickvote'y bo hackerzy przez ostatnie pare dni się rozpanoszyli ://
  • Odpowiedz
zbalansowania rozgrywki (w tym w trakcie jej trwania) i przede wszystkim musza jak najszybciej dodac kickvote'y bo hackerzy przez ostatnie pare dni się rozpanoszyli ://


@b4kus : Prawdę głosisz. Balans co prawda się co chwile poprawia (a przynajmniej widać co chwilę nowe próby zmian, zazwyczaj w każdym tygodniu jest jedna mocno oblegana klasa, która przypadkiem stała się zbyt mocna - ale dzięki temu w następnym już następuje nerf i ludzie przerzucają się
  • Odpowiedz
@franaa: No niestety w niektórych miejscach ewidentnie jest przestrzeń dla mikrotransakcji. Ale mówiąc szczerze niebardzo jestem w temacie - co wydawał Nexus, jak to wyglądało i dlaczego tak źle?
  • Odpowiedz