Wpis z mikrobloga

# wykopoczta Dzisiaj dostałem drugą paczkę z wykopoczty, tym razem od @hevo. Wytłumaczenie dlaczego drugą paczkę: hevo nie dostał adresu od osoby, której miał wysłać, więc wysłał mnie :D Tutaj jest ten wątek http://www.wykop.pl/wpis/819289/wykopoczta-przed-chwila-trafila-do-mnie-paczka-od-/

#tylewygrac

W paczce były:

- Książka, a właściwie zbiór wierszy i to nie byle jaki bo wszystkie wiersze są autorstwa ojca dziewczyny hevo :) Zwykle nie czytam wierszy, ale temi się podobają, więc pewnie skończę cały tomik :)

- list na 2 strony :) Bardzo lubię czytać listy, w dodatku masz bardzo ładny charakter pisma.

- bardzo ładna kartka świąteczna robiona przez koleżankę hevo.

- coś dotyczące Tarnowskich Gór, czyli: pocztówki przypinka i aktualny numer lokalnego tygodnika. Bardzo ciekawy pomysł z tą gazetą. Na początku myślałem, że to tylko dodatkowa ochrona zawartości paczki.

- terminarz – bardzo mi się przyda. Zawsze chciałem mieć, ale nigdy nie chciało mi się kupować :D

- i słodycze: czekolada i gumy mamba (już nie pamiętam kiedy ostatnio je jadłem :D)

Wielkie dzięki za paczkę :D. Mamby już się powoli kończą i trzeba się będzie zabrać za czekoladę xD

Przepraszam za jakość zdjęcia, robione komórką.

Btw Jak tam obrona? :)
Pobierz poprostuMarcin - # wykopoczta Dzisiaj dostałem drugą paczkę z wykopoczty, tym razem o...
źródło: comment_ohx7SF1t7gPb5mDzIvvnt4j7QJ8Ddpi5.jpg
  • 4