Wpis z mikrobloga

#fwc I stało się. Po gigantycznych problemach organizatorów Fantasy World Cup wreszcie ruszyło. Zaczynamy więc kolejną edycję wykopowych zmagań w ligach Fantasy!

Aby wziąć udział w zabawie należy zarejestrować się na stronie fifa.com i utworzyć swoją drużynę pod tym linkiem. Następnie w zakładce "My Leagues" wyszukujemy ligę o zagadkowej nazwie "Wykop" i dołączamy do niej podając hasło:


W razie jakichkolwiek wątpliwości dość pomocne mogą być oficjalne rulesy, ewentualnie proszę o zadawanie pytań w tym wątku, niekoniecznie jedynie do organizatora, ale i do innych kumatych ludzi :)

Aby uniknąć nieproszonych gości każdego uczestnika proszę o identyfikację swojej drużyny. Ekipy nieprzyporządkowane żadnemu użytkownikowi tego portalu będą dyscyplinarnie #!$%@? z ligi (mam nadzieję że fifa jest krok przed uefa i dała taką możliwość. Proszę o nienadużywanie mojej pamięci, bo nie wszystkich będę w stanie rozpoznać z poprzednich edycji lig fantasy :)

Zachęcam przy okazji do obserwowania oficjalnego tagu rozgrywek #fwc. Wszelkie bzdury luźno powiązane z tematem polecam jednak zamieszczać na kanale lig fantasy.

Nie będę używał spamlisty, bo liczy ponad 120 pozycji, ale z racji dotarcia do jak największej liczby osób pozwolę sobie zawołać po trochę popularniejszych tagach #pilkanozna #fpl #fel #fcl #fu21 #mundial. W razie potrzeby można również stworzyć znalezisko. Jestem otwarty na wszelkie pomysły, propozycje i inne rzeczy, które najprawdopodobniej się nie pojawią

Jak o czymś zapomniałem to dopiszę potem, jest 3:20 a pierwsza połowa game 2 w San Antonio dupy nie urywa :)
źródło: comment_hzyHVk5oZfTh5eGeF7iX4Tzts8Pq0HNH.jpg
  • 77