Wpis z mikrobloga

To ja tylko przypominam, zostały 3 dni.

Ok mirasy, gildia "Tylko Mirko" przechodzi gruntowny remont :). Przerzucono narazie wszystkich do rangi "Oczekujacy", teraz prosil bym o kontakt wszystkich graczy, ktorzy chca przejsc wyzej. Trzeba bedzie sie jeszcze zweryfikowac na wykopie, napisac pw ze swoim nickiem z tibii do kogos z rangi "Bordo" i wtedy zostaniemy przerzuceni, mam nadzieje, ze wszyscy nie bedziecie pisac tylko do jednej osoby. Za tydzien, ten kto dalej bedzie siedzial w Oczekujacych zostanie usuniety, w ten sposob wyeliminujemy wszystkich graczy AFK. Prosilbym tez o cierpliwosc, bo na pewno zajmie nam troche czasu posegregowanie wszystkich graczy. Do GH beda mieli dostep wszyscy gracze z ranga "Pomaranczka" i wyzej, ale to nastapi wkrotce, nie mozna robic wszystkiego na raz. GH znajduje sie w Ankrahmun, w przyszlosci pomyslimy nad jakims innym miejscem, zeby gracze bez PACCa tez mogli z tego skorzystac, wiec nie ma sie co martwic.


Do gildii bedziemy przyjmowac wykopowe zielone konto, ale beda one pod obserwacja, z reszta tyczy sie to tez innych graczy. Jesli zobacze jakies przepychanki slowne stosowane wobec innych, bedzie tylko jedno ostrzezenie, a potem wylot, mam nadzieje, ze to rozumiecie. Trzeba dbac o wizerunek gildii i niepotrzebne nam gunwoburze. Dostawalem juz sygnaly od graczy z innych gildii na temat zachowania co poniektorych graczy, wiec niech lepiej uwazaja, wielki brat patrzy :)


Co do botow, nie trawie ich i to sie raczej nie zmieni, jak gdzies kogos zobacze, ze sobie biega i nie odpowiada to niestety wylot, sami chcemy tepic boterow, wiec nie bedziemy ich tolerowac wsrod nas.


Wszystkie przyjecia do gildii prosze kierowac bezposrednio do liderow, czyli "Bordo" lub do mnie osobiscie. Nie ma sensu robic syfu pod tagiem, wiec jak ktos tutaj napisze, ze chce dolaczyc, to niestety, ale nikt na to nie bedzie zwracal uwagi.


~Sir Miroslaw

#tibiazwykopem #tylkomirkotibia (polecam obserwować)
  • 12