Wpis z mikrobloga

Z przyczyn od nas niezależnych, zmuszeni jesteśmy odwołać dzisiejszy finał III Mistrzostw Wykopu Haxball. Jeden z uczestników finału, miał kryzysową sytuację i nie mógł się stawić.

Wcześniej @rpawelek i @Del_Piero rozegrali spotkanie o III miejsce. Po zaciętym boju zwyciężył @rpawelek 1:0 3:4 4:2 I tym samym zajął trzecie miejsce.

Ponowna próba rozegrania finału w najbliższych dniach. Przepraszamy wszystkich głodnych emocji haxballowych, dołożymy wszelkich środków, aby taka sytuacja się nie powtórzyła.

Pozdrawiam.

#haxball #haxball3
  • 19
@footix: mam pytanie, czy jeśli ktoś grał w fazie eliminacyjnej z jakimś zawodnikiem pokroju DelPiero rpawelek to są przewidzane dodatkowe pkt, za np. Wygraną bądź remis z finalistą w poprzedniej fazie rozgrywek?. Bo odpadłem z Delpiero podczas IIIrundy eliminacji...
@KredaFreda: Niestety nie. Nie mogę zmieniać regulaminu i punktacji w trakcie gry, ale być może rozważymy to w kolejnym turnieju. :) Swoją drogą w I i II edycji był jeden użytkownik co w eliminacjach do obu edycji trafił na późniejszych zwycięzców. To się nazywa pech.
@HASTLA: Hej napisz do mnie Prywatną Wiadomość, bo masz zablokowaną tę opcję i nie mogę do Ciebie pisać, albo dodaj mnie do obserwowanych, wtedy będę mógł napisać ja.