Wpis z mikrobloga

#mirkomajdan #mirkosejm #mirkowybory #bezpartyjny #rom #omr #wsm

Uwaga: ten wpis jest bardzo długi: przeczytaj lepiej TL;DR (jest na samym dole). Ale nawet tego nie musisz robić. W ogóle, nic nie musisz robić. Dziękuję.

Drodzy państwo! Drodzy wyborcy, którzy weźmiecie udział w jutrzejszych wyborach!

Wiele partii powstało już i bije się o wasze głosy. Nie wiemy, którzy z nich swoje obietnice spełnią, a którzy nie. Nie wiemy nic! i na tym wszystkie partie budują swoje poparcie!

Trzeba, by do mirkosejmu wszedł przynajmniej jeden kandydat (na przykład ja), który spełni złożone przez się obietnice. Uważam, że takim kandydatem jestem ja. Pozwolę sobie przedstawić wam mój program, który swoją skróconą formą różni się drastycznie od tych przedstawianych przez partie, które chcą was olśnić liczbą punktów:




Głosujcie na zupełnie bezpartyjnego @agent0798! (to ja) Głosujcie na kogokolwiek chcecie! W ogóle róbcie co chcecie! #anarchokapitalizm wykopowy! przynajmniej raz w miesiącu obowiązkowa #afera! o przyznaniu #bordo decyduje sejm! hurrrrra! niech żyje #mirkomajdan i wszyscy #janusze! hurrrrrra!