Wpis z mikrobloga

No to teraz ja podziele się moją opowieścią. No to przeprowadziłem się 9 miesięcy temu, od 7 miesięcy jest już tu moja dziewczyna. Mam 20 lat. A już się oświadczyłem (głupi ja) Mieszkałem już wczesniej z dziewczyną w Krakowie w Polsce. Czemu Anglia? Nie musze mówić, pieniedzą i piekno tego kraju. Ostatni czasy mam coraz gorsze zdanie o polkach, wiekszość to takie typowe buraki, że szkoda mi o tym gadać.

Zmieniłem ostatnio prace, zero polaków, pracuje jako kucharz w restauracji pubie 200m ode mnie. Sami anglicy problem z językiem lekki mam, ale ogólnie ogarniam. 6.75F na godzine. No tak z 1300FMiesiecznie mam, może więcej ciut. Znowu naliczyli mi zły tax number. Musze to zmienić. 1 Lipca samolot do polski, od 14 lipca wakacje we włoszech. W Polsce nie mógłbym nawet o tym pomarzyć. A no i zostałem ni stąd ni z owąd kucharzem, koleś taki polak pracował 10lat jako kucharz w anglii, w Polsce powiedzieli mu , że go nie przyjmą , bo nie ma papieru na kucharza. #!$%@? kraj

#emigracja #northampton #miltonkeynes
  • 7
@innv: za bedroom cała góra dla nas, dwuosobowy , ja płace potężną sume, bo az 600F, a powinienem z 450F, jednak powiem, że czuje sie tutaj lepiej niz jakbym sam mieszkał, jest naprawde super. Swietni ludzie