Wpis z mikrobloga

@McHochla: 22:27 zamazywanie przedniej szyby pociągu. Jakie to alternatywne, jakie to pożądane przez społeczeństwo. Przecież maszynista może jechać na ślepo, co nie. Życzę tym #!$%@?, ażeby na przejeździe była rodzina jednego z nich uwięziona między szlabanami i żeby maszynista przez to nie zauważył tego.
@McHochla: Ja wiem, ze TERAZ jest z tyłu. Ale pojedzie w końcu i tą stroną.

Pewnie. "Zapewne zmazą". Wyjaśnij mi, dlaczego ktoś ma #!$%@?ć, bo przygłupowi coś do łba strzeliło? Dlaczego ktoś ma poświęcać czas i pieniądze na to? Dlaczego ten cholerny pociąg może przez to mieć spóźnienie?

Nie, nie będę kupował maści na ból dupy, bo mam słuszne pretensje odnośnie tej hołoty. Nie podoba mi się i tego typu rzeczy
@McHochla: To jest głupsze niż kibolskie ustawki, wandalizm dla samego aktu zniszczenia, żadnego uzasadnienia, chyba tylko takie, że obiekt zniszczenia jest mieniem teoretycznie wspólnym, więc w pojęciu tych idiotów nie należy do nikogo, ach szkoda słów. Pojawia mi się marzenie, że jakiś społeczny kombat działający poza prawem (podobnie jak ci sprawcy), mógłby boleśnie wyedukować takie jednostki z obowiązkowym podobnym potraktowaniem ich i ich rodzin dóbr, nieruchomości przez nich posiadanych.
kibolskie ustawki


@tekstur: Akurat kibolskie ustawki są ok.

1. Chłopaki wyżyją się, dadzą po ryju, nie będą wyładowywać agresji na mieszkańcach potem i mieniu wspólnym (przynajmniej szansa na to wzrasta).

2. Chłopaki paląc szlugi i chlejąc alko (co w tej grupie społecznej jest dość szeroko spotykane) i tak sporo więcej odkładają na FŻ, niż wykorzystują na leczenie w przypadku jakiegoś nieszczęśliwego "wypadku" podczas bójki.