Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: hmmm mozesz grac w coopa :) przez neta w 4 lub hmm cos na styl call of duty ale to nie to samo, po zginieciu moze ktos Cie odratowac jak mu sie uda, gralem w dwa tryby dopiero, typowy team deathmatch i w transmisions czy jakos tak, ze przejmowalem punkty radyjka i im dluzej sie utrzymywales tym wiecej pkt dostawala druzyna, ale powiedzmy cos bardziej na styl coda :) ale
@Techniq: bylem, kiedys trzeba posiedziec w domu, i czekam na waznego maila, oraz mozliwy telefon :)

A od czasu do czasu lubie posiedziec w domu, bo ostatnio coraz rzadziej w nim bywam :)
@Techniq: bo nie wiem dlaczego ejszcze go nei mam i odznaczenia czlowiek legenda :D

Ale po wczorajszym wyprobowaniu endomondo musze wypoczac i sie zregenreowac :D i czekam na bardzo wazna wiadomosc, ktora mam nadzieje ze odmienimi mi zycie na lepsze :P Bo teraz byl weekend wiec nikt nie pracowal, a teraz czekam czy cos dzisiaj czy jutro dadza znac :)

@Dreszczyk: tak wylgada mniej wiecej http://www.youtube.com/watch?v=4-jo-AX_7V4 chodz grafa lepsza w