Wpis z mikrobloga

Postanowiłem zrobić #pokazmorde i trochę się zareklamować na mirko

#chwalesie

Od 12 lat trenuję #boks, większą część życia spędziłem na sali bokserskiej. W boksie amatorskim stoczyłem ponad 200 walk, zdobywając po drodze m.in. tytuł Mistrza Polski Juniorów, Młodzieżowego Mistrza Polski, V-ce Mistrza Polski Seniorów. Stwierdziłem, że nadszedł więc czas na rozpoczęcie kariery zawodowej, znalazłem promotora i w przyszłym miesiącu zadebiutuję na ringu zawodowym gdzie zmierzę się z rywalem z Białorusi.

Gala odbędzie się dokładnie 15 czerwca w Piątnicy koło Łomży a transmisję z całej gali będzie można obejrzeć na

Orange Sport. Może grono Wykopowiczów będzie mi kibicować przed telewizorami ;)

Przed walką, myślę że zrobię jakiś większy wpis gdzie będę mógł podać więcej szczegółów. Chętnych zapraszam do obserwowania tagu #bigmaziboksuje

Na zachętę jeszcze taki mały wywiad w temacie do przeczytania

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140515%2FSPORTYWALKI%2F140519870
BigMazi - Postanowiłem zrobić #pokazmorde i trochę się zareklamować na mirko 

#chwal...

źródło: comment_WsQOPA2Cfa2PgAIi0i3pr4tof7IlQI7I.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@xeperek: Mój tata był trenerem więc od małego dziecka byłem wychowywany na sali bokserskiej. Takie regularne treningi myślę, że gdzieś od wieku 12 lat.
  • Odpowiedz
@BigMazi: Najlepiej byłoby gdyby Kołodziej się Tobą zainteresował. Szczurka i Szymańskiego prowadzi wzorowo, aż miło patrzeć jak się chłopaki rozwijają.
  • Odpowiedz
@Matyson: W innych grupach nie chcą brać za bardzo nowych zawodników. Mam wsparcie Darka Michalczewskiego, z którym mam dobry kontakt, powinno być dobrze.
  • Odpowiedz
@BigMazi boksowałeś kiedyś z Patrykiem, Romanem Szymańskim - to chyba Twoja kategoria wagowa? Z tego co wiem Roman skupia się teraz na MMA, ale co powiesz o Patryku, o jego przejściu na boks zawodowy? Chciałbym znać zdanie na ten temat jego kolegi z ringu :]
  • Odpowiedz
@k0mar: Z Patrykiem przegrałem w walce finałowej Mistrzostw Polski Seniorów w 2012r. Po ostatniej walce widać, że rozwija się bardzo dobrze, ma do tego odpowiednie warunki, ma szanse sporo osiągnąć. Z Romanem 2 razy wygrałem i 2 razy przegrałem, mieliśmy zawsze bardzo zacięte walki.
  • Odpowiedz