Wpis z mikrobloga

@MateuszSkorupka1: nic narazie nie wiadomo. Pewnie beda chcieli kase za to. W kazdym razie podczas streamowania jakos 4 tygodnie temu wspomnieli, ze dokladnie za 4 tygodnie startuje Early Access. No i dzis o 11 maja cos oglosic wielkiego ;)
@000loki: przede wszystkim SOE to nie jakiś tam garażowy wydawca więc wydaje mi się że o rozwój i wsparcie gry nie ma się co martwić, a 20$ to też jakiś duży pieniądz nie jest nawet gdyby miał wyjść gniot.
@NoMoRe: to samo jest z nowym niebem, chmurami oraz nowymi animacjami rozpadania sie kamyczkow podczas ich zbierania w Ruscie... ;) takze ja bym do tej ekipy dorzucil jeszcze Garego.
@NoMoRe: DayZ zarabia bo masa zaślepionych fanboyów poleca go wszystkim w koło i hejtują każdego co krytykuje postęp prac. Ja rocketowi dałem czas do kwietnia 2014 w związku z obietnicami pod tytułem: "EARLY 2014 year". Jakoś minął EARLY i jest prawie połowa roku zatem zasłanianie się EARLY już nie działa. Co wyszło? Brak respawnu lootu i zombie.

Bo nie oszukujmy się, ale obecny respawn zombie, to jakaś #!$%@? pomyłka. Ubijesz jednego
napewno będą chcieli kase, mówili że gra będzie darmo ale earlu access będzie za około 20$


@Ural-Z-S100: tak pisałem. DayZ miał potencjał, ale jeżeli przez pół roku nie potrafią naprawić zombie przechodzące przez tekstury i bijących z ziemi albo plecami do nas, za to dodają dresy i kapelusze to ja myślę że coś tu jest nie tak.