Wpis z mikrobloga

Mirki, co się #!$%@?ło.

Wracam sobie dzisiaj z gimnazjum w moim rodzinnym mieście Berezinie. Zahaczyłem po drodze o knajpkę na rogu, bo pracuje tam taki różowypasek 8,252453/10, że jak zamawiam herbatę zieloną z nutą orzechów i marcepanu i nasze oczęta się spotkają, a me dłonie dotkną jej jedwabnych palców to nawet mały generał potrafi dygnąć. Stamtąd do domu to dosłownie parę kroków jest, więc siedzę do wieczora w rzeczonej knajpce i zapijam smutki albo szczerzę się jak stuleja do różowego paska, w zależności od humoru oczywiście. No ale mame wzywa na kolację, podobno nadziewane papryki z ryżem na mleku już czekają. Nie ma co czekać, bo człowiek głodny, miłość zapełnia serce, ale opróżnia żołądek. Wbijam rozweselony do kamienicy, a tu patrzę, nowe dywany kupili, jak nic. Normalnie jak w Holiłudzie. Ale nie, w dotyku to stary gumolit przeca, tylko mokry. A co tam, myślę, liżę. Omatkoboskokrasnostawska, to krew! Przerażony, popuszczam w majty, bo nigdy nie miałem dużych kochones. Wchodzę jednak na górę, bo chęć zjedzenia papryczek nadziewanych ryżem na mleku przeważa. Co kolejny krok to czuję coraz cięższe nogi i większy ucisk w skroni. Krzyczę po bloku, bo to jakaś tragedia się zapowiada. W końcu docieram na miejsce zdarzenia, dokładnie 3 piętro naszej żydowskiej kamienicy. Padam przerażony, okultyzm, satanizm i to w takim spokojnym miasteczku! To przecież sąsiad z dołu, Pan Izydor, spokojny człowiek, kiedyś rury przetykał, teraz na spokojnej emeryturze. Pan Izydor jednak ani rury już nie przetka ani w brydża nie pogra. Pan Izydor wisi, ukrzyżowany w naszej kamienicy, aż mu krew sika strumieniami. Może to ja będę następny. Dlaczego to małe miasteczko spotkała taka tragedia?! Czym zawiniłaś Czarnorusio? #wykopz #nieznanehistoriezczarnorusi
piotrass007 - Mirki, co się #!$%@?ło.

Wracam sobie dzisiaj z gimnazjum w moim rodzin...

źródło: comment_I1gaU0HumUalXqurL1zpG29IRUQTK5t8.jpg

Pobierz
  • 5
@b4kus: Pan Izydor to był mężczyzna z nowoczesną fryzurą, także afroamerykanin, który w ramach postępowego poszukiwania sposobu wyrażania samego siebie przyjął imię Izydor.