Wpis z mikrobloga

@lim4k: UPC 60Mb/s, router tc7200.u, konfiguracja:adres 192.168.64.1 maska: 255,.255.255.0 serwer DHCP włączony, początkowy adres lokalny 192.168.64.10 rozmiar puli adresu DHCP: 245, czas dzierżawy 3600 sekund

WI-Fi 2,4Ghz b/g/n kanał tryb auto, szerokość pasma 20Mhz i chyba tyle jestem w stanie powiedzieć
@Alver: konfiguracja ip mi nie potrzebna :D bardziej chodzilo mi czy laczysz sie po kablu, czy po wifi, i co rozlacza :D modem, czy tez wifi sobie pada
@lim4k: wi fi, rozłącza i łączy się samo po paru sekundach a czasem dluzej, a czasem po prostu strona internetowa mówi mi że nie może się połączyć z internetem i musze odswiezac, a swoja droga chodzi jakby nie chcial, na kablu jest ok ale mam kabel metrowy wiec siedzenie przy routerze raczej by mnie #!$%@?ło.
@Alver: jesli mieszkasz w miejscu gdzie jest duzo sieci wifi to sciagnij inSSIDer darmowa wersje, patrzsz ktore kanaly najbardziej zajete przez sasiadow i przeskakujesz na ruterze na ten najczystszy, pamietajac ze kanaly zachodza na siebie. Ew jak masz male mieszkanie to zdjac troche z mocy radia na ruterze. Bo domyslam sie ze to jest problem z linkiem, a nie karta sieciowa laptopa.