Wpis z mikrobloga

Tygodnik „POLITYKA” to klasyczne pismo dla półinteligentów – czyli ludzi, którzy coś tam rozumieją – ale połowicznie; za to są przekonani – w czym dopomaga im telewizja – że rozumieją wszystko. Jest to zresztą pismo pożyteczne, bo porusza ciekawe zagadnienia i podaje często fakty przemilczane przez inne pisma.


„POLITYKA” wydaje jednak dodatek pt. „Niezbędnik inteligenta” – jak sama nazwa wskazuje, skierowany do ćwierćinteligentów; nikt bowiem tak nie potrzebuje, by uważano
@Kaczypawlak: nie widzę powodu dla którego Korwinowi miałoby rosnąć poparcie i dlaczego miałby wyjść poza żelazne 2-3%, które ma od 20 lat. Ci, którzy sondaże robią nie są idiotami, być może wpływ ma na to niska frekwencja i dzieją się takie dziwne rzeczy, jak 6% dla Korwina, Palikot poza, SLD 5%.
dawno nie zaglądałem, ani do jednego, ani do drugiego pisma.


@Vealheim: wiele się nie zmieniło - Newsweek nudny, a Polityka zgromadziła teraz proTuskową ekipę "inteligentów". Felietony i Historia fajne, reszta słaba
@Kaczypawlak: chyba, ze pojdzie, a wtedy te sondaze nie beda wiele warte bo na decyzje niezdecydowanych moze miec wplyw jakies wydarzenie przedwyborcze. Ja tez jestem niezdecydowany, a na Korwinowcow nigdy nie zaglosuje poki Korwin jest w partii, a na wybory prawdopodobnie bede chcial, ale decyzje podejme na krotko przed samymi wyborami.
Ja tez jestem niezdecydowany, a na Korwinowcow nigdy nie zaglosuje poki Korwin jest w partii, a na wybory prawdopodobnie bede chcial, ale decyzje podejme na krotko przed samymi wyborami.


@Baron_Al_von_PuciPusia: Jednak zawsze są niezdecydowani, niezależnie od tego jakie są wybory. A więc idź i pomaż kartę wyborczą, albo jak możesz poprzyj innych wolnorynkowców. Jak na przykład Partię Libertariańską;]