Wpis z mikrobloga

Kolejny odcinek - #garazmarzenafrolo (4 osoby obserwują ;p ale to nic i tak Was lubię ;))

Audi S5 - względnie A5, RS5 też bym nie pogardził ale jakoś tak S5 jest dla mnie optymalne. Oczywiście w wersji Coupe bo "czterodrzwiowe coupe" czyli sportback jest dla mnie epicko brzydkie ;p Takie auto na co dzień w sumie ;) Specjalnie dałem wersję z przed liftu bo podoba mi się najbardziej, obecnie produkowana nie jest brzydka ale ten "dziubek" przypadł mi do gustu. Chciałbym mieć A5, bo właśnie jak wcześniej pisałem - dla mnie idealne auto na co dzień, dlatego też ostrożnie podchodzę do wersji RS5, która według mnie nie nadaje się do codziennej jazdy. Nie mam rodziny, więc coupe do codziennej jazdy jak najbardziej się nada, byłbym skłonny nawet aby wziąć wersję 3.0 TDi, chociaż mam świadomość, że diesel do coupe pasuje jak trąba do żyrafy ale to typowo zdroworozsądkowe auto ... No i nie jest takim oderwanym autem od rzeczywistości bo cena, szczególnie tych "starszych" egzemplarzy z przed liftingu, jest całkiem przyjemna.

#garazmarzen #motoryzacja #samochody #carboners #samochodyboners #wykopcarsavenue
a.....8 - Kolejny odcinek - #garazmarzenafrolo (4 osoby obserwują ;p ale to nic i tak...

źródło: comment_QrFXrlKKTgKvxn6v4fVlTG7VRF0XZiBm.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@afrolo2568: a5 coupe jest ładnym samochodem, ale jego linia jest do bólu prosta i przewidywalna, taka którą mógłbym odwzorować rysując sobie w zeszycie od pszyry;

sportback przede wszystkim nie jest czterodrzwiowy, jest on bardzo praktycznym liftbackiem; myśląc realnie (czyli posiadać jeden samochód) wolałbym sportbacka, bo jest większy i zachowuje bardzo sportowy charakter mimo zadatków na limuzynę, a dla mnie limuzyna >> coupe

a jeszcze co do liftingu to moim zdaniem na
przemek6085 - @afrolo2568: a5 coupe jest ładnym samochodem, ale jego linia jest do bó...

źródło: comment_G684R2SGjLebIR6TSxbK8pziFUuhC2wa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz