Wpis z mikrobloga

No mirasy zaraz biorę pierwszą tabletkę. Zostało mi 5 papierosów i zobaczymy co z tego wyjdzie. Pale z 10 lat już po paczce dziennie. Rzucałem wiele razy ale nie wyszło:) Teraz niestety muszę:) niestety bo #!$%@? lubię palić. Wyjście z nałogu będę starał się uzyskać z pomocą Tabexu:) jak ktoś będzie chciał żeby go poinformować czy się udało, skutki uboczne itp to piszcie:) i życzcie mi powodzenia! #rzucaniepalenia #fajkistop #rzucampalenie #tabex
kowalale - No mirasy zaraz biorę pierwszą tabletkę. Zostało mi 5 papierosów i zobaczy...

źródło: comment_N5igeBPl73Y6oq1TKmsg3uZkfgpxTABR.jpg

Pobierz
  • 16
@kowalale: Powodzenia. Mój ojciec i teść właśnie po tabexie nie palą już kilka miesięcy - pomimo palenia chyba od urodzenia i kilku nieudanych prób rzucenia. Trzymam kciuki.
@kowalale: po prostu przestań palić i tyle, jak lubisz palić to żadna chemia Ci nie pomoże bo nie jesteś uzależniony tylko od nikotyny, ale też od "przyjemności" palenia..

sprawdzone und potwierdzone.
@kowalale: Zrób proszę jakiś tag do obserwowania bo ciekawy jestem strasznie. 2 tydzień już chyba mija jak sam siebie powstrzymuję przed pójściem do apteki :( Niestety chyba bardziej niż nikotyny brakowało by mi tej przyjemności z puszczenia dyma. Kilkanascie prób rzucenia mam już za sobą. Rekord to 0,5 roku. Niestety to cholerstwo wraca ze zdwojoną siłą.

Jeżeli możesz to podaj cenę jaką płaciłeś za opakowanie.
@kowalale: życzę powodzenia, na zachętę powiem że mi po kilkunastu latach palenia (doszedłem do 2 paczek na dzień) bez problemu udało się rzucić z tabex'em, nie palę niecałe 1,5 roku.