Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: O wybacz. W internetach to krul kruluje. Nie ważne jakie znalezisko, artykuł, filmik (nie tylko na wykopie, Ba polecam rozmowy FB tam to jest dopiero kopalnia raka) to masa kuców broni i tłumaczy co Janusz miał na myśli.
@CreativePL: A jak było wcześniej? Do tego nie robiły to "kuce", tylko partyjni paladyni, którzy żyją z lizania dupy liderowi. Akurat Korwin chociaż nie obraża zmarłych jak Palikot ani nie wyzywa wszystkich od ruskich agentów jak inni;] Jak dla mnie to jest żałosne, że olewasz ludzi, którzy wszędzie widzą "katoli". "homofobów", "antysemitów" czy wymienionych wcześniej "ruskich agentów", a śledzisz wszystko niemal co mówi Korwin, ja już nawet nie muszę się zapoznawać
@Kaczypawlak: Ale ja mam #!$%@? na palikota. Chociaż popieram go w kilku kwestiach( głównie w światopoglądowych), tak samo jak popieram Janusza w kilku kwestiach(głównie ekonomicznych). Jednak różnica jest taka że na wykopie "hejt" na Palikota się zgadzaj, jednak na JKM już nie. Chociaż na szczęście ten trend się odwraca i niekiedy jest równowaga przynajmniej na mikro bo na głównej nadal królują wpisy pokroju "lewacki bul dupy" z 4569 plusami vs. konstruktywna
ktoś chyba słabo śledzi krul


@Internet_the_explorer: Mam w większości relacje z drugiej ręki;]

Ale ja mam #!$%@? na palikota.


@CreativePL: Za to na Korwina nie, hmm podejrzane;]

Jednak różnica jest taka że na wykopie "hejt" na Palikota się zgadza


Jak tu nie ma nawet co bronić, on co pół roku zmienia poglądy......

jednak na JKM już nie.


Chociaż on mówi szczerze xD I nie zmienia poglądów co chwila, przy porównaniu
@Kaczypawlak: To że nie zmienia poglądów nie oznacza że nie można go krytykować. I nie uważam, że bul dupy. Na wykopie jakiekolwiek wytknięcie błedu januszowi = buldupy +lewactwo. Wkleisz śmieszny obazek z januszem=buldupy. Ktoś wklei śmieszny obrazek z Grodzą = bardzo dobrze lewactwo trzeba niszczyć.
To że nie zmienia poglądów nie oznacza że nie można go krytykować.


@CreativePL: Krytykować można, ale w większości wypadków wychodzi po prostu, że wykpiwa ludzką głupotę czy hipokryzję i na to u niego jest hejt.

Na wykopie jakiekolwiek wytknięcie błedu januszowi = buldupy +lewactwo. Wkleisz śmieszny obazek z januszem=buldupy. Ktoś wklei śmieszny obrazek z Grodzą = bardzo dobrze lewactwo trzeba niszczyć.


Tutaj to przesadzasz, inna sprawa Grodzka nic nie robi poza
@Kaczypawlak Jakieś ~ 420 posłów nie robi nic poza głosowaniem. A co do grodzkiej to walczy o prawa kobiet i osób LBGT dość mocno.

Zarówno inni są jechani tak samo i janusz jest jechany. Niestety na wykopie jest najwięcej osób popierających KNP więc musi być równowaga. Nie widzę wpisów ani znalezisk pucujących się każdym słowem czy występem jakiegoś posła. Jednak widze wpisy i znaleziska pucujące się każdym wystąpieniem krula. A to krul
A co do grodzkiej to walczy o prawa kobiet i osób LBGT dość mocno.


@CreativePL: Kpina i tyle, żadna kobieta nie rodzi się z penisem. Zaburzenia hormonalne mogą być, ale bez takich jaj. Wypowiadam się tutaj jako biolog, a feministki tak walczą o prawa kobiet, jak związkowcy walczą o prawa pracowników.

Jednak widze wpisy i znaleziska pucujące się każdym wystąpieniem krula. A to krul w TVP, a to krul w superstacji,