Wpis z mikrobloga

@Aleksander_Newski: Akurat w znalezisku przeważa HURR DURR, JAKIE GŁUPIE MURZYNY!. Nie zostałeś zminusowany za matematykę, nie stwierdziłeś po prostu "murzynów jest 20x więcej niż Polaków", tylko pisałeś to w kontekście toczącej się rozmowy. Dodatkowo przyznałeś pośrednio rację w swoim komentarzu Feniksowi, więc osoby niezgadzające się z nim mogły dać Ci minusa. No, ale "LEWACTWO MINUSUJE ZA MATEMATYKE!" rzeczywiście lepiej brzmi.
  • Odpowiedz
To Ty zacząłeś rzucać liczbami.


@iniekcja: Owszem. Wchodzę na znalezisko i widzę komentarz porównujący liczącą ponad miliard ludzi grupę, do ok 50 milionowej grupy. Średnia inteligencja to inna sprawa, której tam nie poruszałem kck.

@dontonek: Ok. Opowiedz mi jeszcze o moich intencjach proszę. Może dowiem się o nich coś więcej ciekawego.
  • Odpowiedz
@iniekcja: Czyli każdy komentarz, w którym nie stanę w obronie biednego gimnazjalisty to będzie skrajnie rasistowski atak na biedną i szkalowaną rasę czarną? Lewa strona wykopu jak zawsze w formie.

@dontonek: To nie pretensję, a szydera. Dostawałem już po kilkadziesiąt minusów za przedstawienie suchych faktów, czy poprawianie oczywistych błędów. To i za rasistowskie mnożenie dwóch liczb mogę dostać. Ot wykop peel.
  • Odpowiedz
@iniekcja: Nie chcę mi się tłumaczyć już drugi raz. Zresztą mam tu pewne obawy. Grunt, to szydera z rycerzy niepokalanej-tęczowej, którzy murem stanęli w obronie gimnazjalisty i teraz dzielnie walczą ze wszystkimi i wszystkim.
  • Odpowiedz
@dontonek: No ja to rozumiem. Jak napiszę, że Żydzi mieli więcej nagród Nobla niż Polacy to zostanę zasypany plusami. Ale jak napiszę, że to nieco dziwaczne porównywać dwie grupy różniące się ponad 20 krotnie wielkością to już atakuję biednego czarnego. Nie ma tu wiele do rozumienia, bo logika wyznawców poprawności politycznej opiera się na uczuciach, a nie na obiektywizmie. Ale próbuję to zrozumieć i zaakceptować :)

@iniekcja: Ano ja zostałem
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Zresztą nie jesteś w stanie mi pokazac, gdzie tak napisałem a to wszystko jest tylko Twoim wymysłem, bo buuu huu, dostałeś 10 minusów. Serio, czasem mam nadzieję, że trollujesz, a nie taki jesteś.
  • Odpowiedz