Wpis z mikrobloga

Dlaczego mam nie głosować na PO w wyborach do Europarlamentu? Jakie złe rzeczy zrobiła tam PO dotychczas, żebym nie oddawał na nich głosu? Wywalczyli bardzo dużą kasę dla PL w następnym budżecie, a z poprzedniego powstały setki kilometrów dróg, autostrad. Także w mniejszej skali widzę dziesiątki inwestycji wokół mojego zamieszkania ufundowanych z tych środków. Prosiłbym o podanie tylko realnych przypadków, w których PO mogłaby coś zrobić. Jedynka z Łodzi to Sarysz Wolski i w sumie to pierwszy raz o nim usłyszałem jak się pojawił na Majdanie, więc specjalnie nic do niego nie mam.

#neuropa #4konserwy

  • 87
  • Odpowiedz
@Zircon: Jeżeli dopiero teraz o Saryszu-Wolskim dopiero teraz usłyszałeś, to albo w ogóle nie masz pojęcia o polityce, albo jesteś bardzo młody. Ja tam w ogólności do PO nic nie mam, czego bym nie mógł zarzucić innym partiom. Tak samo jak na PO, nie zagłosuję na PiS, PSL, różne Ruchy Narodowe i inne Palikoty. Nie spełnili chyba żadnego ze swoich postulatów. Gdzie te podatki 3x15%, liberalna gospodarka? Pewnie, że są pieniądze
  • Odpowiedz
@Zircon: Pewnie dlatego nie powinieneś głosować, bo głosujesz nie tylko na tych ludzi, którzy tam idą (a akurat SaryuszWolski jest ok i to bardzo prominentna postać w Europie - dziwne, że dopiero teraz słyszysz), ale też na partię.

I dzięki temu ta partia może dostawać hajs z budżetu na kampanie, dzięki temu do tej partii lgną ludzie (bo widzą stołki w perspektywie) i dzięki temu ta partia ma tak dużą władzę.
  • Odpowiedz