Wpis z mikrobloga

#bojowkawindowsphone #android #iphone

Mirki staje przed jednym z większych wyborów swojego życia chce kupić nowy telefon a aktualnie posiadam Lenovo A820. Czy nokia lumia 1020 jest naprawdę taka super ekstra hurr durr, czy iPhone 5s jest taki cool i swag i czy Samsung Galaxy S5 albo podobny jest lepszym wyborem.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maven13: musisz zdecydować pierw jaki system chcesz później jaki fon konkretnie. W lenovo pasuje Ci android? Używasz widgetów, masz dużo aplikacji zainstalowanych zwłaszcza jakichś nietypowych? Bierz samsunga. Chcesz szybki, stabilny system ale z ograniczonymi możliwościami personalizacji + ograniczona ilość aplikacji Ci nie przeszkadza - windows phone. Iphona ja bym wgl nie brał pod uwagę ;)
  • Odpowiedz
@maven13: Jestem sceptyczny, dużo właścicieli niezaślepionych Androidem mówi, że są z nim problemy, bo się po prostu wiesza pod naporem aplikacji - ktoś dzisiaj pisał, że ma Lumię 520, 160 zainstalowanych aplikacji a nie widać żadnego spowolnienia telefonu. W dodatku WP ma gwarantowane wsparcie chyba do końca 2015 roku.
  • Odpowiedz
@krisip: no praktycznie wszystko od komunikacji do bycia dostepnym 24h wymaga tego moja praca i studia wiec im dluzej na baterii wytrzymam tym lepiej. Ciekawi mnie ten aparat w nokii
  • Odpowiedz