Wpis z mikrobloga

Jakiego #windowsphone polecacie?

Coś lepszego niż 520(jakaś taka mało wytrzymała mi się wydaje + mam 3 znajomych z nią i u 2 są jakieś problemy z przyciskiem), tak, żeby nie zaczęło zamulać przy większej(20-30) ilości apek. Dodatkowo, fajnie by było gdyby aparat robił jako-takie zdjęcia. I ważne, żeby się nie okazało, że za 0.5 roku nie będzie wsparcia w postaci aktualizacji...

#telefony #nokia #lumia #lumia920 #lumia520
  • 20
@nsfw: 520 nie będzie zamulać przy tylu apkach, będzie jeszcze 1,5 roku aktualizacji, jedynie aparat jakotaki. Możesz dopłacić do 625 jak nie będzie ci przeszkadzał duży ekran, to będzie flash i cały świat w mapach a nie tylko Polska.
@tr00ci0: Właśnie się zastanawiam, czy uda mi się wyrwać 920 do 550zł (zupełnie mi się nie spieszy, mogę czekać na okazję) lub ewentualnie do 650zł z f-vat.

@kaskaderMike: j/w, ale I'm taniej tym lepiej ;)

@ca1ek: Wygląda fajnie, ale 800X480 na 4.7" - jakoś tego nie widzę, teraz mam taką rozdziałkę na 4" i jest w sam raz
@nsfw: Do 550zl najlepsza będzie używana Lumia 820. Spory ekran, bardzo dobry aparat, a przede wszystkim 1GB RAM. W tej cenie po prostu najlepszy.

Ja u siebie mialem maksymalnie 160 aplikacji (wraz z tymi preinstalowanymi) i nie czuć żadnego spadku wydajności. Myślę, ze nawet jak zainstalujesz te 300 aplikacji to nic nie poczujesz - WP jest genialnie zoptymalizowany.