Wpis z mikrobloga

Jestem właśnie po pierwszym wykopowym wywiadzie typu "AMA". Dziś miałem po raz pierwszy styczność z "wykopem" oraz tego typu wywiadem więc tempo wywiadu pozostawiało duuuuużo do życzenia, ale - jak to mówią - pierwsze koty za płoty! Postaram się niedługo powtórzyć to przedsięwięcie (tym razem w tempie godnym tutejszych użytkowników) i już dziś zapraszam na nie wszystkich chętnych - oczywiście tych, którzy nie mają mnie jeszcze dość po dzisiejszym AMA :-))

Wszystkich serdecznie pozdrawiam,

Jacek Wilk

ps. Muszę przyznać, że wykopowy AMA to bardzo specyficzne doświadczenie :-)))
  • 96
  • Odpowiedz
@Jacek_Wilk: ok, ale następnym razem proszę przyjść z konkretami, bo zbywania w stylu: tak zadziała wolny rynek i to zadziała mamy tutaj codziennie dość. Pan jest wiceprezesem partii, proszę zadbać o to, żeby się czymś wyróżniać od zwykłych członków.
  • Odpowiedz
@Jacek_Wilk: Jeżeli ma pan czas w takim razie proszę systematycznie odpowiedzieć na resztę pytań zadanych w tym ama. Nie trzeba organizować kolejnego, jak nawet to jedno nie zostało praktycznie zakończone. Bo skończy się to na tym, że znowu wybierze pan sobie łatwe pytania odpowiadając "wolny rynek załatwi wszystko"

To ama było organizowane na życzenie osób z tzw #neuropa czyli osoby które są poglądami wolnorynkowe zarówno w sferze gospodarczej JAK I światopoglądowej.
  • Odpowiedz
@Szaft: cóż nie myli się tylko ten, kto nic nie robi :-) @szymekk: proszę dać szansę innym :-)))

@CreativePL: Zawsze będzie ktoś, kogo "nie satysfakcjonuje" to, co mówię/piszę. Nie chodzi o to żeby - jak sądzę - przekonywać przekonanych lub próbować przekonać tych, którzy z góry są "na nie", ale żeby rozmawiać z tymi, którzy szukają. Mimo to, dziękuję, że zaszczycił mnie Pan tak długim komentarzem :-)))

@szczepqs:
  • Odpowiedz
nawet członkowie KNP


@CreativePL: JUŻ NIE SĄ CZŁONKAMI KNP!

@Jacek_Wilk:

Nie chodzi o to żeby - jak sądzę - przekonywać przekonanych lub próbować przekonać tych, którzy z góry są "na nie", ale żeby rozmawiać z tymi, którzy szukają.


Niestety AMA potwierdziło zarzuty wielu liberałów wobec KNP - nie ma tam człowieka, który potrafi dyskutować - anegdotki, ogólniki, wolny rynek załatwi nam wszystko.

Czy w następnym AMA możemy liczyć na odpowiedzi
  • Odpowiedz