Wpis z mikrobloga

#turniejcsgo #grupaj #csgoturniej @mich_al

Właśnie nie doszedł do skutku mecz grupy J. Od dwóch dni ustalone było poniedziałek 20.00 comicPROsans co prawda w osłabionym składzie (4 osoby) było gotowe do gry czego nie można powiedzieć o qrwnet. Było ich trzech i mielismy na nich czekać nie wiadomo ile. Wybaczcie ale o 21.30 ustalony jest nastepny mecz a nie chce zeby czekali tak jak my czekalismy.

  • 8
  • Odpowiedz
@klik34: Przepraszam bardzo, ale po pierwsze umówiliśmy się że czekamy do 20:20, żeby was nie zatrzymywać. Po drugie u nas brakowało dwóch osób a u was jednej. Przed turniejem spinałeś się że trzeba trzymać się zasad ESL i rozegrać mecz na noże, mimo że powiedzieliśmy wam że możecie sobie wybrać stronę. Zgodnie z zasadami mecz się ma odbyc 5 vs 5 a nie 4 vs 4, chyba że trzymasz się zasad
  • Odpowiedz
@diversion876: #!$%@? się rozpoczeło około 20.15 a na server wbiliśmy w 4 około 19.55. Wyczekaliśmy do 20.20 i was ciągle nie było w składzie który uznalibyście za zdolny do gry.

Przed turniejem spinałeś się że trzeba trzymać się zasad ESL i rozegrać mecz na noże


Nie, nie spinałem się. Tylko zaznaczyłem że każdy z tego co widziałem rozgrywał noże i powinniśmy też to zrobić. Zresztą w zasadach esl nie widze że
  • Odpowiedz
@diversion876: bądźcie #!$%@? facetami! Umawiacie się na 20:00, to bądźcie o tej godzinie. Rozumiem, 5 min opóźnienia, ale po 20 min dalej była Was trójka. My byliśmy gotowi zagrać we 4 nawet jeśli Was byłaby 5. Nie będę czekał pół h zanim księżniczki z Twojej ekipy się zlecą. Szanuj czas innych :)
  • Odpowiedz