Wpis z mikrobloga

#korwin #krul #jkm #4konserwy #bekazlewactwa W sumie aż miło popatrzeć na lewacki #buldupy z okazji rosnącego poparcia dla #knp Znaleźli sobie chłopki jakieś 3 cytaty o obozach czy pedofilii, na które już nikt zwraca uwagi, żeby wrzucać pod każdym znaleziskiem z Korwinem a jak przychodzi do debaty o gospodarce to wychodzi, że nie rozumieją nawet prawa popytu i podaży. Niezły ubaw mam z tych głąbów. Już sobie wyobrażam ich #buldupy jak wykop zostanie zasypany przemówieniami KNP z Parlamentu Europejskiego :))
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a jak przychodzi do debaty o gospodarce to wychodzi, że nie rozumieją nawet prawa popytu i podaży


@Velati: ale pamiętaj że Twój dobrobyt rośnie tylko wtedy, gdy wypracowujesz PKB
  • Odpowiedz
Chce zobaczyć tą dywersje Korwina w PE. Skoro już wytoczył takie ciężkie działa jak porównania do bolszewików i Lenina obalających kapitalizm, to będzie fun.
  • Odpowiedz
Niezły ubaw mam z tych głąbów. Już sobie wyobrażam ich #buldupy jak wykop zostanie zasypany przemówieniami KNP z Parlamentu Europejskiego :))


@Velati: Przekonałeś mnie, żeby iść na te wybory i zagłosować na kogokolwiek, oprócz Janusza.
  • Odpowiedz