Wpis z mikrobloga

#korwin #knp #4konserwy #pis Dobry artykuł opisujący jak to "niezależne" media (czyli pisowskie) zorganizowały kampanię antykorwinową. Nie od dziś wiadomo, że KNP oprócz RP najwięcej głosów zabiera właśnie PiSowi. Na szczęście tam pisowskiemu zapleczu brak intelektu do zorganizowania takiej kampanii w sposób skuteczny http://nczas.com/wyroznione/korwin-mikke-pod-ostrzalem-pokornych-sympatykow-kaczynskiego/
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KREM_Z_BROKUL: Nawet umiarkowani ekonomiści mówią, że można osiągnąć z roku na rok około 40mld oszczędności bez naruszania interesów różnych grup społecznych czy prywatyzacji poszczególnych sektorów. Lepiej zapoznaj się z tym jak wygląda budżet Polski zanim zaczniesz się ośmieszać głupawymi uwagami o ścinaniu kuca.
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Nie mam linków i nie mam czasu ich szukać. Nazwiska: Rybiński, Gomułka, Jabłoński. Zaraz zostanę zbesztany, za to że nie chce mi się szukać... albo za to, że uznałem ich za umiarkowanych :( Jabłoński mówił o 30-40mld a Rybiński o 50mld. A przecież żaden z nich nie postuluje całkowitej prywatyzacji różnych sektorów jak KNP
  • Odpowiedz
@Velati: Niestety nie można traktować człowieka, który uważa, że kobiety powinny siedzieć w domu, homoseksualizm to zboczenie, demokracja to zbrodniczy ustrój etc. poważnie.
  • Odpowiedz
@Mrboo: Widziałeś kiedyś budżet ? Nie chcę tutaj rozpętywać dyskusji o Rybińskim ale Jabłoński to też litości? Jak będziesz miał kiedyś czas to przejrzyj budżet i zacznij wykreślać różne bzdury. Nie wiem czy wiesz ale państwo ma nawet na utrzymaniu hotele.
  • Odpowiedz
@Velati: Jedynie Rybiński. Jednak zabłysnął z tym tysiącem złotych na dziecko kiedyś czy niesprawdzonymi prognozami - choć jakby nie patrzeć - w ekonomii ciężko prognozować.

To, że państwo ma bzdury w budżecie wiadomo. Niestety nie mam mocy decyzyjnych żadnych, by coś zmieniać - mogę tylko wzruszyć ramionami. I mieć nadzieję, że znajdzie się siła, która będzie ciąć takowe zbędności.
  • Odpowiedz