Wpis z mikrobloga

  • 24
@SmakoszKotow Lol, ja miałem netflixa 3 razy. Za każdym razem po tygodniu nie miałem co oglądać. Tam 90% contentu-wypelniacza to gniot-seriale, o sztampowych przebiegach i ze wstawkami LPG. Polecam zastanowić się co obejrzeć, obejrzeć i wyłączyć w #!$%@?.
  • Odpowiedz
nigdy dzbanie nie miałeś netflixa i nie wiesz co tam jest, a jedynie powielasz wysrywy

@SmakoszKotow: ja przestałem płacić po kilku latach, przecież tam co serial włączyłem to jakieś gej, lgbt się musiało po chwili trafić, a jestem tolerancyjny. Kilka seriali wyłączyłem w ciągu 10 minut bo musieli coś wepchnąć, przecież ileż można, to jest jakaś abominacja.
  • Odpowiedz
@wfyokyga: nikt nigdy nie kłócił się o to, który streaming jest lepszy. Ale tak serio - Amazon Prime bije na głowę całą resztę, chociażby listą aktorów i muzyki podczas pauzy, nie mam pojęcia, dlaczego tak oczywista opcja nie jest zaimplementowana w każdym streamingu.
  • Odpowiedz
@Hellicon: a ja płacę za Netflixa Bo ma najlepszą ofertę. To o czym mówisz jest obecne w na każdej platformie ale
- Netflix ma najlepszą i największą ofertę
- na innych platformach są pojedyncze dobre seriale ale tylko na netflixie jest tego wysyp
- Netflix ma najlepszą apke z najlepszym UX (nie ma o czy dyskutować, sproboj zmienić język na prime albo Disney)
- płacisz raz i masz wszystko a nie
  • Odpowiedz
@wfyokyga: S01E01 2160P HDR (Nie ściągajcie nigdy Dolby Vision!)
Do tego pobieraj w kolejności sekwencyjnej w qbittorrencie i macie lepszą jakość jak w Netfliach, odtworzy się od razu i za 0zł

Jak ktoś chce by startowało z pilot leżac na kanapie to polecam zainstalowac aplikacje Plex - wspeirta to prawie każdy telewizor.
Na kompie macie biblioteke filmów i seriali oraz aplikacje PLEX jako serwer a na TV PLEX klient i możecie
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: mam Netflixa od lat, gdyby nie bezmyślnie związanie się umowa z operatorem na dwa lata to już dawno bym zrezygnował. Nowe produkcje z logo N przy miniaturce to gwarancja nic nie wnoszągo wątku lgbt i nijakosci całej produkcji. Jedyne co można tam bez żenady obejrzeć to produkcję zewnętrzne.
  • Odpowiedz
nigdy dzbanie nie miałeś netflixa i nie wiesz co tam jest, a jedynie powielasz wysrywy prawiczkowych koleżków xD


Ja mam netflixa (jeszcze) i stwierdzam, że większość tego co tam jest to zwykłe gówno, tak jak napisał kolega włącznie z "Murzynologią i lgbtqwerty"
Więc jeśli ktoś tu jest dzbanem, to właśnie ty @SmakoszKotow
A kolega @Hellicon ma dużo racji
  • Odpowiedz
@e3b0c: xD no to fajny postęp, dla mnie postępem mogą być loty na Marsa czy wynalezienie leku na raka, a nie latanie z wibratorami podczas parad czy usilnie wciskanie gejozy w serialach
  • Odpowiedz
@Hellicon: Ja nie marudzę i płacę. Boże święty to jest 30 zł/mies tyle co 2 paczki fajek, i tak ogląda to głównie żona albo córka bajki. Lepsze to niż reklamy w tv przeplecione filmem/bajką.
  • Odpowiedz
nie wiesz co tam jest, a jedynie powielasz wysrywy prawiczkowych koleżków xD


@SmakoszKotow: Jak to nie, przeciez w serialu dziejacym sie w latach 2000 w USA dali i murzyna, i geja jako jednych z pobocznych bohaterow, przeciez to musi byc propaganda i lobbying LGBT xD
  • Odpowiedz
@Hellicon: ja tam płae i oglądam co mi sie podoba.nawet murzyn co gra króla anglii i mam z tego powodu śmiechawe.moich poglądów netflix nie zmienił od kiedy go opłacam
  • Odpowiedz