Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czekam na waszą ocenę mojego stanu przegrywu
- 28 level
- 165cm wzrostu xD, ryj max 5/10
- programista
- zarobki 8k na rękę przy 5 latach stażu (powinienem mieć więcej)
- nie idzie mi zmiana pracy (wbiłem do branży dla kasy by uciec od przegrywu, a koduje słabo)
- tylko jeden związek w życiu, po 1,5 roku rzuciła mnie dziewczyna, nie podała sensownego powodu tylko jakieś wymówki więc nawet nie wiem co końca o co chodziło (wiem tylko że znajomi rzucali jej teksty, że spokojnie by sobie mogła znaleźć kogoś lepszego)
- brak szans na nową dziewczynę wiec ten temat sobie odpuściłem całkowicie
- brak prawka (po 8 oblanym podejściu się poddałem)
- brak mieszkania, wynajmowana kawalerka
- 50k oszczędności
- dobre zdrowie
- dobra forma fizyczna (ale nic mi to nie daje)

Tak w sumie to najbardziej boli mnie brak kasy, chciałbym kupić coś swojego ale z drugiej strony najtańsze 40m2 w moim mieście to 700k, nie mam na wkład własny, w dodatku stresuje mnie że byłbym sam z kredytem, na pomoc rodziców nie ma co liczyć. Jeśli bym brał kredyt to fajnie by go było spłacić w max 5 lat dla bezpieczeństwa, a do tego potrzeba zarobków z 20k minimum :(.

Ucieczka do mniejszego miasta odpada, bo pracuje hybrydowo, coraz więcej firm wymusza hybrydę, a jakbym stracił pracę to nie mam gwarancji ze uda mi się szybko znaleźć coś zdalnego, bo programistą jestem słabym - tak więc jestem skazany na duże miasto.

Niby nie jest źle, ale czuje się mocno zestresowany codziennym życiem. Nie czuje, żeby coś fajnego jeszcze miało mnie spotkać w życiu, jedynie kredyt na całe życie, podatki i samotność eh

#zwiazki #tinder #przegryw #redpill #blackpill #robpill #kolchoz



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): werdykt: oski z kompleksami
leczenie: odstaw wykop

165 cm -> nic abstrakcyjnego, szczególnie że jesteś z poprzedniego pokolenia
ryj 5/10 -> zwykły normik
8k -> jestem starszy od ciebie i zarabiam mniej
miałeś związek -> oski
brak prawka -> sam zdawałem prawie 10 razy a teraz śmigam
50k oszczędności -> dobre i to
forma fizyczna -> oski


  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no ja też boję się kredytu jako programista, jakby mnie wyrzucili z obecnej firmy, to strzelam z rok szukałbym czegoś nowego (pracuję w niszy), a to wymaga 12 miesięcy x ~4k raty = 50k poduszki na same raty
  • Odpowiedz
@mirko_anonim eeee...nie jesteś w ogóle przegrywem. Jedyne co mogłoby Ci podcinać skrzydła to, to że miałeś małe doświadczenie w związkach. Ale to tylko w Twojej głowie, bo żadna normalna dziewczyna nie chciałaby chłopa który znalazł przyrodzenie na śmietniku.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim no nie jest dobrze, ale skoro nie liczysz na zdobycie partnerki, pracujesz hybrydowo to może lepiej ogarnąć mieszkanie na zadupiu, tzn w jakiejś totalnie peryferyjnej dzielnicy chociaż? Albo nawet można sprobować przeprowadzić się do innego miasta, przy okazji zmieniając pracę.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wzrost i modra mocno pchają się w stronę przegrywu. Zarobki nie mają aż tak dużego znaczenia jeśli nie jesteś leniem bez żadnego zajęcia. Pytanie jeszcze czy w ogóle jakieś dziewczyny dają ci jakieś sygnały zainteresowania. Przy takim wzroście pewnie musisz nadrabiać rozmową, a i tak większość kobiet cię odrzuci według zasady nie bo nie. Ogólnie masz cechy przegrywogenne, ale jak miałeś dziewczynę to jeszcze nie jest tak źle.
  • Odpowiedz