Wpis z mikrobloga

@JackBauer: Jeśli mam być szczery - w Twoich postach (w komentarzach w sumie też) nie ma żadnych konkretnych, poważnych stanowisk dotyczących WP. Same prześmiewcze rzeczy, jedne bardziej śmieszne, drugie mniej (wiadomo, czasami dobrze jest się umieć pośmiać z siebie i z tego, z czego się korzysta). Próbujesz być oportunistą, bo widzisz co czasami odwala 'bojówka' i chcesz zgnoić system, chociaż nie masz żadnego sensownego argumentu przeciwko. Rozumiem - używasz Linuxa, starasz
@JackBauer: Android może i się rozwijał, ale nie tym kierunku w którym powinien. Przecież to jest absolutny śmiech na sali, żeby telefon do podstawowych zadań wymagał takiej mocy obliczeniowej. Jądro A. to jeden wielki śmietnik. I do tego jeszcze Java, znana z gównianej wydajności. Z systemu na aparaty cyfrowe nie zrobisz systemu na telefony komórkowe.
@Zbyszek223: Faktycznie, teraz jak szybko spojrzałem, to ostatnio nie podawałem za dużo konkretów, bo starałem się je wycisnąć od użytkowników WP, które byłyby na korzyść tego systemu, ale jedyne co dostawałem to puste frazesy "jest szybki, nie zawiesza się w przeciwieństwie do Androida", co jest kompletną bzdurą.

WP to stosunkowo młody system i ma dużo wad, wystarczy przejrzeć nawet tutaj tag #windowsphone i poczytać z jakimi borykają się użytkownicy. Mój ulubiony
@JackBauer: Z drugiej strony argument, że Android się wiesza, bo jest tani i ludzi nie stać na droższy model, który tego nie będzie robił, też jest bez sensu, ale pomińmy to. Spadek baterii to raczej przypadek pojedynczych modeli niż całego systemu.

Fakt, system nie rozwija się w takim tempie, jakim by sobie życzyli jego użytkownicy, co jest niejako podyktowane tym, że konkurencja sama wytyczyła pułap, na którym dany system powinien się