Wpis z mikrobloga

Pytanie do fachowców. Czy barbara była by dobra do spóły z arlekino na vaporize? Mam ograniczone zasoby i nie chce ich wtopić. Do tej pory robienie teamu nie miało sensu bo dmg tak czy siak był ok ale już powoli czuje podwyższony stopień trudności.

Mam takie postacie do wyboru: Sucrose,Barbara, Lynette c6, qiqi, xiangling c2, noelle, kuki shinobu, freminet, toma
Da się coś sensownego z tego złożyć? Szukałem poradników na necie ale nie mogłem znaleźć, ludzie mają jakieś yelany i inne cuda na kiju xDD
#genshinimpact
  • 8
  • Odpowiedz
@Styline: Barbara by była lepsza niż nic ale ona nakłada tyle hydro co kot napłakał no i leczenie średnio się przydaje bo arle leczy się tylko z własnego bursta. Możesz dorzucić jej thome bo ogólnie przydaje się grać z tarczą ale może czasem zabrać hydro z moba. Nie masz może chociaż jednego xingqiu? Bo tak jak pisałeś, granie jakiegokolwiek reverse vape bez xingqiu/yelanki jest mocno średnie.
  • Odpowiedz
@Styline: O wiele lepszy byłby Xingqiu, ale lepsza Barb niż nic :P Który adventure rank?
Z tego co masz można by ogarnąć mono pyro team - Arle, Xiangling, Thoma jako shielder i Sucrose z artefaktami Viridescent. Ale jak masz tak mało postaćków, to pewnie nie farmiłeś jeszcze tego setu dla anemo postaci.
Wadą Arlecchino jest to, że Barbara (ani nikt inny) nie będzie jej healować podczas walki.
  • Odpowiedz
@Styline: Barbara nie jest tragiczna ale generalnie vape teamy używają albo Xingqiu albo Yelan.

Z tych postaci to nie masz wystarczająco ani na vaporize ani na mono pyro. Jakbym już miał wybierać to Arlecchino, Barbara, Sucrose, Xiangling.
Elec - @Styline: Barbara nie jest tragiczna ale generalnie vape teamy używają albo Xi...
  • Odpowiedz
@Styline Tak jak wyżej. Póki co, wybierz pomiędzy Barbarą, a Thomą. Xiangling rozwijaj bez obaw, bo jest mega, ale musi mieć sporo energii do bursta. Dlatego w tym momencie warto jakąś dzidę z er + artefakty, których pasywki z 2 części dają 20% energy recharge. Być może masz 2 takie różne sety żeby mieć dodatkowe 40%. Sucrose też bardzo dobra i jedynie kiedyś w przyszłości możesz wymienić ją na Kazuhę.
  • Odpowiedz