Wpis z mikrobloga

Ferrari mówił, że wychodzi z Polską flagą dumnie reprezentować nasz kraj. Jedyne co zrobił to go dumnie ośmieszył. Miał zostać między światową gwiazdą, a został pośmiewiskiem. Jak zawsze forma życia i werdykt też taki jak zawsze. Nawet do 4 rundy nie wyszedł. Same wiatraki na oślep i chyba go jeszcze z 2 razy liczyli. Z niższym i lżejszym rywalem XD Jeśli nawet Okninski go wyj3bał z akademii to coś znaczy. Nie wiem też w takim razie co na celu ma jego walka w udawanym konflikcie z Denisem na #cloutmma skoro Załęcki go tam w 15-20 sekund rozjedzie i będzie tak jak zawsze -kozaczenie na konferencjach, wpi3rdol i do domu. Szczerze wolałbym dużo chętniej zobaczyć na clout rewanż #danielmagical z #rafonix niż tę walkę. #famemma
Bruteno1 - Ferrari mówił, że wychodzi z Polską flagą dumnie reprezentować nasz kraj. ...

źródło: 73ce20d368d2d

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Załęcki go tam w 15-20 sekund rozjedzie


@Bruteno1: No #!$%@? nie wiem xD ja tam się jaram tą walką bo to pierwsza walka w której obaj zawodnicy mogą przegrać jednocześnie xD paraolimpiada nieudaczników sportowych (bo showmańsko to jednak ferrari stoi na między galaktycznym poziomie, zresztą Denis też ale to chyba bardziej głupota niż talent xD)
  • Odpowiedz