Wpis z mikrobloga

@gonzo91 czyli już może wracać z „urlopu” i smarować znów po kilka niedźwiedzich wpisów dziennie? Jednak wydaje mi się, ze do tego potrzebne są przynajmniej 2-3 czerwone D1 pod rząd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@151346136 może ciebie jakiś broker opłaca, żebyś w trakcie hossy naganiał ludzi na shorty? a jak rynek rośnie, to daje ci wolne i dlatego zawsze piszesz, ze wtedy jesteś na „urlopie” stad odpalasz się na korektach a na wzrostach znikasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
może ciebie jakiś broker opłaca, żebyś w trakcie hossy naganiał ludzi na shorty?


@maniek74: A Ciebie żebys naganiał na hossę. Jak rynek się kiedys zawinie, a nie zmienisz w porę narracji, to będzie jeden ch czy ktos nagonił się na shorty czy longi. Wychodzenie w porę robi pieniądz, a nie wchodzenie.
  • Odpowiedz
@DJ007 ja mu zarzucam to, co regularnie tu wypisuje, czyli „moim zdaniem mamy top, róbcie screeny” czy tagowanie jako #pewniaczki shortow na Tesla. Pokaz mi takie wpisy z mojej strony, odnośnie grania longow, albo przeproś jak masz trochę honoru
  • Odpowiedz
@DJ007 ale co, memy z byczkiem czy podś#!$%@? z whp Rokickiego, porównałeś właśnie 1:1 z tagowaniem jako #pewniaczki konkretnych spółek i robieniem wpisów jak cyferka „Mireczki nie kupujcie longów, bo ja wam powiem, kiedy bezie dołek” Serio? To w takim razie, twoje apokaliptyczne kreski które tu kolportowałeś na indeksach i surowcach a kompletnie się to nie sprawdziło, to dopiero było naganianie…
  • Odpowiedz
@DJ007 a może zwyczajnie masz ból dupy o to, ze ludzie po prostu inwestując long-term w dobre spółki dywidendowe, wykręcaja dużo lepsze zwroty, niż ty na swojej astrologi która zajmuje ci masę czasu?
  • Odpowiedz
@maniek74:

a może zwyczajnie masz ból dupy o to, ze ludzie po prostu inwestując long-term w dobre spółki dywidendowe, wykręcaja dużo lepsze zwroty, niż ty na swojej astrologi która zajmuje ci masę czasu?


@maniek74: Serio nie wiem o co Ci chodzi. Ja też mam krytyczny stosunek do wielu postów Cyferki, ale Ty się odpalasz i robisz jakieś krucjaty z dupy.
Apokaliptyczne, astrologiczne kreski mogę wrzucać kiedy chcę, nie muszę pytać
  • Odpowiedz
@DJ007 ja tyko podałem analogie, skoro dla ciebie memy z byczkiem to naganianie na hossę, to wpisy z kreskami gdzie wychodzi gruba zwała, są naganianiem na besse.

Nie prowadzę krucjaty, on zwyczajnie nigdy się nie zreflektował nad tym, co tu wypisywał o wyznaczaniu dołków na indeksach i dawaniu wykopka zielonego światła, do wchodzenia w longi + później mieliśmy wpisy wykopków którzy kisili duża strate na shortach, bo „Pan Cyferka obiecal recesje i
  • Odpowiedz