Wpis z mikrobloga

wyhodowanie antysemityzmu i niechęci do korporacji spowodowało że żyje mi się lepiej i prościej i wydatki mi spadły bez porównania niżej
nie kręci mnie nowy iPhone to tragiczna firma z antyludzką polityką to nie dla mnie mogę kupić roczny telefonik nowy za 700zł
PlayStation 5 może i jest fajne (oprócz tego że nie potrafią dobrze pada zrobić) ale nie będę płacił tyle za gry firmom które nie potrafią zrobić gry i plują mi w ryj lepiej kupić PS3 i frajdę mieć za 200zł czyli połowa ceny jednej nowej gry
smartwatch fajna sprawa ale mój stary miband kupiony w cenie kebaba działa po co więcej ja chcę tylko sprawdzić kto dzwoni jak prowadzę
rzeczy można kupować te z kosza bliżej terminu bo nie chce żeby Niemce na mnie zarobiły
samochód zaraz pełnoletni ale przecież działa mniej więcej
komputerek już stary ale dostał Linux i działa super czego chcieć więcej
buty mogą być bez markowego logo ważne żeby wygodni byli
w dupie mam te wszelkie nowości nie mam potrzeby konsumowania kupię coś kilka lat po premierze marketing przestał na mnie działać
więcej radości z małych rzeczy bez wydawania pieniędzy żeby poprawić sobie humor
vieniasn - wyhodowanie antysemityzmu i niechęci do korporacji spowodowało że żyje mi ...

źródło: temp_file4885564872790231257

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 3
@muszyna_skarbzycia ciężko sprecyzować
lubię dłubać w rzeczach elektronicznych i podmieniać w nich oprogramowanie i gierki są ok i bushcraft jest ok ale z tym ciężko ostatnio u mnie

elektronika i modyfikacje jakieś/trochę motoryzacja/las w skrócie chyba
  • Odpowiedz