Wpis z mikrobloga

@BedeKsiedzemJakMojTata: Tam nie ma godnych uwagi knajp, albo ja ich nie znam. Najlepszą jest chyba Ikea ( ͡° ͜ʖ ͡°) spoko o ile nie potrzebujesz dojeżdżać do centrum. Pytanie też gdzie Bronowice, bo może być całkiem fajnie, a może być tragedia. Jak okolice Bronowic Wielkich to mam nadzieję, że masz auto, ale i tak korki w #!$%@?. Natomiast może się to zmienić jak otworzą obwodnicę, to opolska
  • Odpowiedz
@BedeKsiedzemJakMojTata: Z knajpami bardzo biednie jest. Poza Współwinni masz tylko jakieś kebsy (raczej gorsze niż lepsze), ew. pizze na dowóz (ale też gorszą niż lepszą).

Rowerowo jest ok, dojazd autem to raczej spore korki. Jak nie pracujesz zdalnie, to opcji na pracę w okolicy nie ma zbyt wiele. Dzielnica spokojna raczej.
  • Odpowiedz
@BedeKsiedzemJakMojTata ładnie, zielono, spokojnie. Nie ma knajp. Blisko do Armii Krajowej więc MPK no ok, chociaż do trajki daleko, a autobusy stoją w korkach. Imo taka bardziej rodzinna dzielnica, ale wiem z opowieści/odwiedzin bo tam nie mieszkałam.
  • Odpowiedz
Bronowice bardzo fajne jak wszystkie Twoje potrzeby zamykają się w obrębie tej dzielnicy i masz tramwaj w zasięgu 5min spaceru.
Najwieksze minusy to korki,ciasne ulice i to ze jak musisz jechac w inne rejony miasta to zawsze trzeba się przebić przez centrum albo Opolską. Myślę że w tym aspekcie sporo poprawi budowa trasy zwierzynieckiej ale to już odległa przyszłość.
  • Odpowiedz
@BedeKsiedzemJakMojTata mieszkam na Azorach więc rzut beretem. Spokój, sklepy pod ręką (Lidl, biedra, galeria Bronowice). Ze względu na pracę nie mam potrzeby ruszać się do centrum, różowa natomiast pracuje w centrum i autobusami z przesiadkami to godzina drogi do i z pracy. Ale sama dzielnica spoko, dla mnie git bo omijam ten krakowski zgiełk.
  • Odpowiedz