Wpis z mikrobloga

Zakłamanie i hipokryzja kobiet jest nieograniczona.
Siedziałem na tronie i przypomniało mi się jak mirabelka Ryksa dodawała wpisy, że jest samotna i chciałaby faceta mieć. Ale nie jakiegoś chada badboya tylko spokojnego chłopaka autystycznego z którym mogłaby być i wysyłać sobie memy i robić inne autystyczne rzeczy. No i w końcu spotkała się z Qew12 i co? No i wiadomo co xD
Po spotkaniu mirabelka przestała dodawać wpisy, ze chciałaby być z cichym przegrywem, zniknęła na kilka miesięcy, wróciła i... I teraz żali się, że jej facet nie poświęca jej w ogóle uwagi i ma ją w nosie i woli grać w gierki i robić swoje rzeczy niż z nią rozmawiać, ale seks ma kiedy chce xDD Typical kobieta

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
W.....k - Zakłamanie i hipokryzja kobiet jest nieograniczona.
Siedziałem na tronie i ...

źródło: pepe

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: ale #!$%@? wychodzi z twojego wpisu. Typ miał problem z social skillem, laska z nim gadała na wypoku, na disc i jeszcze się z nim spotkała i spędziła czas. Była miła, poświęcała mu atencję przez dłuższy czas, nie uciekła ze spotkania mimo incydentu kałowego I milczenia większość czasu, nawet przytuliła na koniec.
Przegrywowy wniosek? Baby są zue bo jak śmie po jednej interakcji irl nie być z przegrywam tylko z
  • Odpowiedz