Wpis z mikrobloga

  • 2
@Henson_: ja przez cały rok szkolny w tamtym roku może 5 zdań z rówieśnikami wymieniłem ale wakacje jakoś dobrze wspominam mimo iż całe spędziłem w domu, może dlatego że wtedy jeszcze cope takie jak gierki i anime mi sprawiały przyjemność
  • Odpowiedz
@Alucard454: ja np odnoszę wrażenie ze 2017 był taki ze ludzie jakos bardziej byli otwarci ludzie dodawali jakies rzeczy n Facebooku czy na insagrama Wszystko jakos zylo a dzisiaj patrze po fb i instagramach ludzi z okolicy szkoly itp i same puste socjale albo prywatne
  • Odpowiedz
odnoszę wrażenie ze 2017 był taki ze ludzie jakos bardziej byli otwarci ludzie dodawali jakies rzeczy n Facebooku czy na insagrama


@Henson_: to było 7 lat temu. Ludzie poszli z życiem do przodu, zaczęły się śluby, dzieci, robota. W pewnym wieku opinia randomów z internetu, co się ich kiedyś znało, przestaje mieć znaczenie.
  • Odpowiedz
@perc20: niechciał bym się przenosić ani do 2001 roku i przeżywać tego na nowo ani do @Alucard454 2017 roku. Bo to że byłem młodszy to nie znaczy że było lepiej. Choć mógłbym się cofnąć do 2010 roku i powiedzieć sobie aby nie #!$%@?ć takiej maniany i jak boli podczas uprawiania sportu to znaczy że czas do lekarza a nie zaciskać zęby i ćwiczyć dalej bo dziś przez to jestem kaleką.
Jestem
  • Odpowiedz