Wpis z mikrobloga

Ukraińcy pozwolili więźniom służyć na froncie. Już widze tych uciekinierów po wyrokach skazujących na naszych ulicach, super decyzja zeleńskiego. Na pewno to konsultował z zachodem i Polską no nie? No nie? #wojna #ukraina #rosja
  • 17
  • Odpowiedz
Już widze tych uciekinierów po wyrokach skazujących na naszych ulicach


@3x32: Wystarczy się obudzić i sen minie. Wiesz, że miedzy Polską a Ukraina jest granica?
  • Odpowiedz
@3x32: muszę Cię zmartwić ale już na tę chwilę po naszych ulicach chodzi bardzo dużo osób po wyrokach skazujących. Na jestem pewien że nawet wśród twoich bliskich są takie osoby tylko nie koniecznie ci o tym mówią
  • Odpowiedz
@3x32: Tak, na pewno będzie stać takiego więźnia na opłacenie łapówki, której cenę już wywalili w kosmos po ogłoszeniu ustawy o mobilizacji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dlugi-gr @matti-nn @owsikalfred czyli nie chcecie sie czuć bezpiecznie w swoim kraju? Okej rozumiem. Zawołam jak tylko wypłyną pierwsze sprawy ukraińskich recydywistów ktorzy uciekli do polski i popełniali zbrodnie. Obym sie mylił.
  • Odpowiedz
@3x32: a nie czujesz się bezpiecznie? Ogólnie większy problem niż z recydwistami będziemy mieli z osobami z ptsd które nie będą mogły się zasymilować z Polakami po wojnie
  • Odpowiedz
Zawołam jak tylko wypłyną pierwsze sprawy ukraińskich recydywistów którzy uciekli do polski


@3x32: Po pierwsze POLSKI z dużej się piszę.
Po drugie: sprawdź statystyki, którzy obcokrajowcy popełniają najwięcej przestępstw. P.S> Gruzini. 1 na 10 to przestępca.
  • Odpowiedz