Wpis z mikrobloga

Moi rodzice, gdy rozmawiają o mnie charakteryzują mnie jako "singla", czy to już ten czas gdy należy ich uświadomić, że ich syn jest po prostu przegrywem?

Singiel to ktoś, kto był w paru związkach, ma doświadczenie w relacjach romantycznych, ale z jakiegoś powodu aktualnie ma tymczasową "przerwę" od kobiet (nikt nie jest zaprogramowany tak, aby całe życie być samemu)

Ja natomiast nigdy nie trzymałem za rękę nawet, nigdy nie doświadczyłem też poczucia pożądania ze strony kobiet, jakie jest usprawiedliwienie, aby mnie nazywać SINGLEM ?

#przegryw
#blackpill
  • 11
  • Odpowiedz
@jonasz68: singiel to totalnie nietrafne określenie w naszym przypadku, bo to słowo na kogoś niebędącego w związku (i przy tym niekoniecznie abstynenta seksualnego) z własnej woli. Tak że tak, należy ich uświadomić i polecam Ci to, jako że też zbyt długo z tym czekałem. Ja byłbym wręcz zły, gdyby mnie w ten sposób - czyli niepoprawnie - określali i zaprotestowałbym natychmiast. Nie musisz im kazać określać siebie przegrywem, bo
  • Odpowiedz
po co dopowiadasz sobie jakieś dziwne definicje, singiel to po prostu singiel - nie w związku


@heniek8: słowo singiel zaczęło być używane w odniesieniu do osób, które preferują życie bez formalnych związków i są z takiego trybu życia zadowoleni, czyli to słowo kompletnie nie dla przegrywów. Należy walczyć o to, byśmy mieli określenie dla siebie. Incela już nam zniekształcili i trzeba będzie stoczyć długą batalię o ponowne postawienie na nogi
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: no mieliśmy incela i to słowo pasowało do nas idealnie, problem w tym, że banda głupków z mediów to pojęcie zniekształciła i zaczęła utożsamiać je z ekstremizmem, wskutek czego czasami wstyd się do niego przyznawać, bo ja np. jestem incelem, ale ekstremistą - już nie. Jestem jednak za walką o to, by przywrócić poprawną (tj. pierwotną) jego definicję i wtedy problem zniknie. Ale to nie będzie łatwe i trochę potrwa,
  • Odpowiedz
@soyunmago: raczej singiel powstało żeby nie "urażać" nikogo słowami stary kawaler, stara panna, samotny itp
zresztą nie ma co kruszyc kopii o takie drobiazgi, u nas na zakładzie pracuje taka Aneta, fajna babka, chcesz to was zapoznam, mąż ją zostawił z dwójką dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz