Wpis z mikrobloga

@mistejk: dla samic wygląd samca to nie jest wszystko żeby przeszło do kopulacji. One muszą go jeszcze uznawać za kogoś fajnego, zabawnego, dominującego najlepiej. Jak będziesz miał to ogarnięte to samica pójdzie na układ ons/fwb (z mysla ze moze kiedys sie przerodzi w cos więcej) nie ważne co tam sobie w opisie napisała
  • Odpowiedz
Nie wiem, jak oni to robią, ale wiem, dlaczego tak się dzieje, po obejrzeniu tego filmiku, iż niektóre laski właśnie tak mają, przez ons/fwb wydaje im się, że stworzą związek. Czyli zaczynają kompletnie nie z tej strony co trzeba, i po 50 próbach są zdziwione, że nie zadziałało. Chłopy oczywiśnie korzystają z takich możliwości, a potem kończą jako wydmuszki bez duszy.
olokynsims - Nie wiem, jak oni to robią, ale wiem, dlaczego tak się dzieje, po obejrz...
  • Odpowiedz
@mistejk @mmmmmmmmmmmmmm @razdwatrzy55 nie znajdują. Ja mam beke z tych typow co w 1 wiadomosci do kazdej od razu o seks a potem „ojojoj zadna mnie nie chce”. Rownie dobrze mozna spamowac na skrzynke Billa Gatesa zeby przelal te 5mln bo mu to roznicy nie zrobi. Oczywisci sa jeszcze ci przystojni ale to jednak nie tak duzy procent, gora 30-40 na Tinderze a nie kazdy z nich chce tylko r00chac
  • Odpowiedz
@Pasterz30: no też mam bekę ale napisałem zupełnie co innego - o zwykłym pisaniu xD a jeśli laska jest na tyle głupia że przyznaje się że się dupczyla na pierwszym spotkaniu to czemu mam jej nie uwierzyć? Tym bardziej że się zabezpiecza nie będąc już długo w związku
  • Odpowiedz