Wpis z mikrobloga

Co jest kurde z tą apką, wróciłem po długiej przerwie. Na początek normalnie masa polubień i par pierwsze dwa dni. Potem dziwna cisza parę dni. Wiadomo że nowe konta mają jakiegoś boosta myślę normalne witamy szara rzeczywistość. Ustawiłem się z jedną damą na dzisiaj. Chce dzisiaj wbić na apke a tam żebym się zweryfikował czy nie jestem botem. A potem aplikacja zablokowana i info „Your account is under review. This will only take a few minutes”. I tak cały dzień, miał ktoś tak ? Powiem tylko że nigdy nie byłem zbanowany, nikogo nie obrażałem i nie podpinałem insta. Wgl to śmieszne że po prawie 9 miesiącach jak wbiłem to ciągle te same mordeczki tam siedzą #tinder
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm no ja tak dzisiaj miałem, ustawiłem się na konkretne miejsce i godzinę więc poszedłem. A nie mogłem się do Panny odezwać bo konto under review. A nie wiedziałem czy zniknąłem jej z par czy czy nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm że rozmowa się nie kleiła czy co ? Parę miesięcy temu sporo randkowałem i chyba tylko raz był niewypał totalny że laska mi robiła przesłuchanie , sama nie chciała na żadne pytanie odpowiedzieć xd ale nawet dobrze to wspominam śmieszna historia
  • Odpowiedz