Wpis z mikrobloga

  • 7
@Pitaq: już wychodzi, że fajki leciały, no coś mi się wydaje, że od alko też nie stronił i ogólnie nie prowadził się zbyt dobrze, właśnie taki obraz tych wszystkich znajomych ze zniszczonymi organami przez energetyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Soothsayer: piłem ok min 1l energetyków dziennie przez 9-10 lat. Palę fajki kilka lat dłużej. Jedynie alko praktycznie nie pije. Żyje, wyniki badań jak u zdrowego 20 latka.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: marny ze mnie lekarz żeby wypowiadać się w takich kwestiach. Ale zakładam że szkodzi chociażby ze względu na ilość cukru, szczególnie u osób które prowadzą mało aktywny tryb życia i nie nadarzają go przepalać. Wszystko zależy od dawki jak w przypadku większości używek. No i zapewne wpływ ma więcej pośrednich czynników zaczynając od stylu i trybu życia przez odzywanie po historię chorób w poprzednich pokoleniach
  • Odpowiedz
@Soothsayer: chociaż w zasadzie to jedyny problem jaki miałem / mam pojawił się po odstawieniu energetyków - cukier. A raczej jego „niedobory” muszę regularnie jeść, wcześniej mogłem jeść 2x dziennie i było ok bo waląc energetyka podnosiłem cukier i czułem się elegancko. Obecnie muszę regularnie jeść, co w moim przypadku jest sporym problemem ze względu na tryb życia i pracy - w poniedziałek wstałem o 6, położyłem się spać o 12
  • Odpowiedz