Wpis z mikrobloga

Zabawne jak często tu czytałem, w szczególności porady skierowane do #przegryw że wysoki testosteron dodaje pewności siebie, charyzmy, dynaminy i #rozowepaski same będą wskakiwać na bolca just zastosuj TRT bro XDD
U mnie testosteron wyszedł ponad normę, a jakoś tego nie czuję, także jak dla mnie upada kolejny wypokowy mit, kłucie dupska = cope

Dobrze że takie specyfiki są dostępne tylko na receptę, bo masa dobrych chłopów wyzioneła by ducha w tym wyścigu szczurów
#logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #przemyslenia
  • 16
  • Odpowiedz
@fhgd: wiesz, problemów dlaczego się czujesz tak a nie inaczej może być wiele.

Jeżeli chodzi o to co wymieniłeś - tak, wysoki testosteron daje takie profity, a odczuwa się je szczególnie jak np. miałeś bardzo niski i nagle go wyrównałeś. Czuć pierwsze co to jak libido wystrzeliwuje w kosmos.

Innym powodem np. może być zbyt wysokie estro i/lub prolaktyna względem poziomu teścia.

A z kolei jeszcze innym może być np. miejsce
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@serniczek_z_rodzynkami: w sensie czuję się normalnie, ale bez jakiegoś efektu wow który ma dawać rzekomo wysoki testosteron, także jak sam mówisz liczy się szersza diagnostyka, a dawanie komuś porad przez internet do TRT to z dupy pomysł
  • Odpowiedz
@fhgd: trt de facto tylko jak ma sie niski poziom lub ma się hipogonadyzm - to ma sens

ew. w leczeniu depresji jako alternatywa dla xanaxów i ssri, itd. - ale to też nie jest panaceum dla każdego

500-600ng/dl to nie jest niski poziom, a łebki łykają instagramowe cipy na środkach, że 900~1200 natty bo on ma specjalną dietę xD
  • Odpowiedz
@fhgd: testosteron musi być w normie
https://diag.pl/pacjent/artykuly/nadmiar-testosteronu-objawy-przyczyny-powstania-mozliwosci-leczenia/
Skutkami nadmiaru testosteronu w organizmie męskim może być: :
przerost gruczołu krokowego (prostaty), w efekcie czego mogą pojawić się trudności z oddawaniem moczu,
wzrost poziomu ciśnienia tętniczego krwi,
zwiększenie krzepliwości krwi,
wahania nastroju, w tym nawet przejawianie agresji słownej i/lub fizycznej,
wzmożony popęd seksualny,
łysienie (największe braki włosów w okolicy czoła, tzw. zakola),
zmniejszenie liczby plemników, w związku z czym pojawić się mogą zaburzenia
  • Odpowiedz