Wpis z mikrobloga

#wolyn , Wolyn - tylko ruskie onuce dziela nas i nasi braci. „W” Ukrainie nasi bracia kochaja Polakow a polskie ofiary byly ofiarami zlego Wolynia.

Wspierajcie nasze sklepy - juz wkrotce dostepna bluza banderciaga 1% ze sprzedazy zostanie przeznaczone na kolege ktory sklada drony

#ukraina #rosja #wojna
bylembordo - #wolyn , Wolyn - tylko ruskie onuce dziela nas i nasi braci. „W” Ukraini...

źródło: IMG_9494

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@bylembordo: ok możemy im pomagać ale to nie są nasi koledzy a tym bardziej bracia XD kiedy wy to zrozumiecie ..... ? Po prostu mamy tutaj zbieżność interesów i tyle .... My im broń oni nią kacapską chołote w ziemię tyle .... A nie tam jakieś bracia i siostry XD
  • Odpowiedz
  • 1
My im broń oni nią kacapską chołote w ziemię tyle .... A nie tam jakieś bracia i siostry XD


@RadzieckiSnajper: ale ja sie zgadzam w 100%, tylko tak:

1. koniec z grzaniem tematu Ukrainy, bo mamy wazniejsze tematy - wysylamy bron i niech sie napieprzaja
2. Jasno mowimy ze to uj a nie bracia
3. koniec z socjalem
4. przestajemy udawac ze to uchodzcy
5. wracamy do polityki - Europa sie
  • Odpowiedz
@bylembordo: tu jestem zaa z każdym punktem .... Jak by #!$%@? wojnę z ruskimi to możemy nawet zająć lwów i przygraniczne miasta w celu zapewnienia bezpieczeństwa i tak nie mają państwa i tak ale to jest wiecie już ekstremum według mnie (a temu żeby ruskie nie zajeły wszystkiego strefa buforowa a nie okupacyjna ) onz na to by poszło na 100 procent ....
  • Odpowiedz