Wpis z mikrobloga

Co to #!$%@? jest f-word? W tym #!$%@? Famie już nie można nawet frajer powiedzieć? X #!$%@? D Jak to usłyszałem to mi wszystkie włosy na dupie wypadły z zażenowania. Oni bez kitu obrali kurs na family friendly kontent

#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
@sebek_r: i tak 90% osob slowo frajer uznaje jako synonim debila/#!$%@?, a to freakfighty i pseudoprawilniacy wykreowali z tego zakazane słowo świata przestępczego. Ja całe życie używam tego słowa i teoretycznie znałem jego znaczenie "uliczne" ale nigdy ani ja ani moi znajomi nie odbieraliśmy tego w tym kontekście. Tak samo słowo CWEL. To zawsze byl po prostu zwykly tekst typu ty debilu. A nagle sie stał synonimem więziennego homoseksualisty (tak, wiem
  • Odpowiedz
@Dingik no nie wiem, gardzę dresiarstwem i patusami, ale cwel to nie jest odpowiednik debila, tylko cięższa obelga xD jak twoi koledzy nazywali Cię cwelem i dla ciebie to było ok to pozdro
  • Odpowiedz
@Dingik: Pragnę jeszcze wtrącić, że słowo frajer było bardzo często używane w przeróżnych kreskówkach, które oglądaliśmy za dzieciaka, zwłaszcza w tych z lat 2000-2010, gdzie często mieliśmy postać bully w co drugiej kreskówce. Chore jak ta patusiarnia zmieniła wydźwięk tego słowa.
  • Odpowiedz