Wpis z mikrobloga

@bulbulator12345: ale przecież możesz sobie kupić na koncie IKZE/IKE amerykańskiego REITa i inwestować w nieruchy i zgarniać dywidendę. Tylko nie mówię tu o kurnikach typu mieszkania tylko właśnie galerie handlowe, parki rozrywki, magazyny, biurowce, termy, stoki narciarskie, restauracje czy nawet domy seniora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mch0588 mogę, ale nie muszę. Nie wiem czy po "uwolnieniu" miałbym taki wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale mam nadzieję że po prostu lobbuje za REITami i źle to interpretuję. Choć nie wiem w jaki sposób ZUS miałby w nie inwestować i jakie środki.
  • Odpowiedz
To jest tylko zawoalowany lobbing za wprowadzeniem do Polski REITów. Odc. 2137


@PfefferWerfer: na nieruchomości komercyjne niech jadą. Ciekawe co z biurowcami, skoro w niektórych miastach 20% powierzchni jest nieoblozona
  • Odpowiedz
Zacznie się od komercyjnych, skończy na wszystkich


@PfefferWerfer: mielismy o tym dyskusje, i ja pozostaje przy swoim. Polska to zbyt płytki rynek, aby tutaj ktokolwiek mógł wejsć na grubo. Potencjał mają tak naprawdę 3-4 miasta, a i tak znacząco ograniczony jak porównac to do Azji, Europy Zachodniej (relatywnie małe miasta z bardzo wysokim współczynnikiem własnościowych mieszkań).
Skonczy sie jak z biurowcami obecnie. Troche ich pobudowali i juz jest kicha poza 3-4
Sabarolus - >Zacznie się od komercyjnych, skończy na wszystkich

@PfefferWerfer: miel...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz