Wpis z mikrobloga

Ty @qew12 jak to jest że boisz się samemu pojechać pociągiem bez starego, ale gdy różowa zaprasza cie na randkę to już dałeś radę sam? Albo pisałeś że boisz się rozmawiać przez telefon ale odpalić strima i gadać z małolatami na ome to jakoś potrafisz
#przegryw
G.....7 - Ty @qew12 jak to jest że boisz się samemu pojechać pociągiem bez starego, a...

źródło: judasz 2.0

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Glock17: Jak dostal rente, to raczej nie udaje. Jego postrzeganie swiata jest dosc wybiorcze. Mowil, ze w internecie mu nie przeszkadza pokazywanie twarzy. Dla mnie to tez jest dziwne, ale sa rozni ludzie.
  • Odpowiedz
  • 187
@akaisterne: mnie afera z wykopkiem bordo nauczyła że nie można lekceważyć takich małych sprzeczności w zachowaniu ludzi. Poza tym jesteśmy na wykopie i qewa pewnie kiedyś dosięgnie cykl mikroblogera i będę mógł wtedy z dumą powiedzieć ''a nie mówiłem?'' xD
  • Odpowiedz
@Glock17 moja opinia jest nie popularna. To przykład neeta turbo lenia tylko jest inteligentniejszy od reszty i wykminił jak sobie ogarnąć rentę angażując w to rodzinę i wykop. Jaka jest prawda? Z czasem pewnie wyjdzie.
Coś w kościach czuję nadchodzącą książkę.
  • Odpowiedz
  • 7
@Glock17 Bałem się ale pojechałem z ojcem na kawkę z różową .A strim z Omegle był 5 minutowy bo tak się stresowałem i słabo mi szło
  • Odpowiedz
@Glock17: Pewnie z niego taki przegryw, jak ten co ma 500 koła na koncie i ten drugi co płacze, że jest incelem bo 16lvl i jeszcze nie peklował albo ten trzeci co ma pannę ale czuje, że przegrywa. XD święty tag zmienił się w tag #!$%@?, atencyjne dziwki szukają tu poklasku.
  • Odpowiedz
jak ten co ma 500 koła na koncie


@ShowBiz: pewnie chodzi o tego z american psycho. Trzeba mieć nieźle #!$%@? we łbie aby łapać się na te jego bajeczki o bogatym wujku z usa xD. Zwykła trollerska kreacja typu mescuda albo mienskoduszone
  • Odpowiedz
wykminił jak sobie ogarnąć rentę angażując w to rodzinę i wykop.


@Kroledyp: To się w mojej rodzinie wydarzyło. Kuzyn magicznie w wieku 20 lat (gdy pojawiają się obowiązki dorosłości) z zupełnie normalnej osoby przerodził się w osobę z dużymi problemami.

Obecnie lat 33, nie pracuje, mieszka z rodzicami, gra w gry cały dzień.

Wiem, że istnieje wiele poważnych chorób psychicznych, traktuję ten temat bardzo serio, nie bagatelizuję tematu i nie uważam,
  • Odpowiedz
@Glock17: ten tag to już dawno mega oskariat, o ile nie można odmówić @qew12 problemów psychicznych i ogólnego #!$%@? życiowego, o tyle niezrozumiałym jest dla mnie, że on tak naprawdę ma internetowych znajomych na grupkach discordowych i aktywnie probuje podrywać jakies Julki, co oczywiście tylko powiększy jego przegryw, bo ja sobie nie wyobrażam, że on będzie kiedykolwiek w stanie decydować sam o sobie, a co dopiero założyć rodzine i ogarnac sprawy
  • Odpowiedz
@Glock17: Jak Van-der-Ledre udaje, to zasluguje na Oscara. Fakt - ma lepsza sytuacje materialna niz reszta chlopow, ale z tego co pisal, to przeszedl rozne traumy i choruje na serce.
@puffpuff: To byl wlasnie wykopekbordo.
  • Odpowiedz
@ShowBiz: @Glock17 od razu mówię, że ten pseudo american psycho nigdy nie był bogaty, a już na pewno nie żył w ten sposób. W jego opowieściach widać jak bardzo jego wyobrażenia rozjeżdżają się z rzeczywistoscią. Teraz nie przypomnę sobie zbyt wielu przykładów na szybko, ale z takich mniejszych wpadek powiedział kiedyś coś w stylu:

"To tak jakbyś spytał dziecko czy woli zjeść naleśniki czy kawior" I jego zdaniem każde dziecko wybrałoby
  • Odpowiedz
probuje podrywać jakies Julki


na strimie z którego jest ten screen to ich nie podrywał

Przykro mi tylko, że tak naprawdę mimo mniejszego #!$%@?, to ja nie mam żadnych nawet internetowych znajomych, a on ma.


@Glikol_Propylenowy: no właśnie zastanawiające jest to jak takiemu spierdoxowi udaję się utrzymywać wokół siebie taką społeczność. Ja na mam tylko tutaj 2 osoby z którymi pisze na pw z częstotliwością pare zdań w miesiącu xD
  • Odpowiedz