Wpis z mikrobloga

@bellacavem: On w sumie pisze to, co jest odwrotnością prawdy XDDDDDDDDDDD To właśnie ci yebnięci weghanie chodzą ciągle głodni, bo mają niedobory. Ja na animal based (80% mięcho i podroby, 20% surowe owoce, surowy miód, syrop klonowy) mogę zjeść 1 posiłek dziennie a głodu nie czuję wcale, badania przekraczają normy. Ale ok, niech GRUBY, SIWY, ŁYSY, ŚLEPY weganin w okolicach 50 roku życia zawsze ma rację ( ͡°( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@Wszebor: Nie polecę Tobie nic z tego hobokowego kanału, ale ten jego wysryw jest tradycyjnie długi. I pełen formułek i sloganów.W komentarzach tam dogryzają mu i coś tam się tłumaczy kloszard. Możesz zerknąć ,wiadomo co odpisuje - wszyscy się mylą ,on ma rację.
  • Odpowiedz
@Creyshi: To to ja wiem, że on jest na SADzie (żre wszystko potajemnie, jajka też, wpisuje się po prostu w standardową dietę amerykańską w wersji wegetariańskiej). Still, jego psychiczne odpały dietetyczne muszą być spowodowane chorobą we łbie, jak to w 99% trawojadów zazwyczaj jest
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: @jqdro Nie zapominajcie że on jest debilem. Według niego jak ktoś jest szczuply to ma anemie, jak jest gruby to je mięso i umrze na 99% chorób a jak jest umięśniony i wysportowany to bierze sterydy i jest homoseksualistą. Tylko jego sylwetka jest jedyną idealną na swiecie.
  • Odpowiedz
@bellacavem: 95kilo przy byciu karłem 176 cm (chyba w butach na platformie xD) to dalej nadwaga xD i to jeszcze "podobno" na diecie wege taką nadwagę utrzymuje xDDDDDDD
  • Odpowiedz