Wpis z mikrobloga

psiecko xDDD ... Myślałem, że już żadna debilna odmiana mnie nie zaskoczy.


@axelall: Chociaż to można też użyć prześmiewczo i wtedy pasuje idealnie- jak w podcaście Dwie Lewe Ręce ( notabene dwóch lewicowych dziennikarzy) mówiąc o chorobach psychicznych na tzw. woke lewicy.
  • Odpowiedz
@miss-durniu:

Zwierzęta nie zaczną się kłócić o spadek czy dom po rodzicach.


Pytanie, czy dlatego, że nie potrafią mówić i najwyżej mogą ujadać i miauczeć? Czy dlatego, że dużo wcześniej zdechną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miss-durniu wytłumacz mi gdzie tu jest fałsz? Pies skoczy w ogień za właścicielem a dzieciak pozwoli umrzeć i będzie chciał hajsy, zaklamujcie rzeczywistość dalej lamusy

@szachrai u psa nie chodzi o instynkt stadny tylko o wydzielanie hormony ^^, doucz się gosciu

Dodam ci jeszcze w opowieści że ta substancja zwiększa się proporcjonalnie do spędzonego czasu z psem. Zapytaj Tomasza Rożka to może ci jak debilowi wytłumaczy czyli jeszcze prościej.

@Wincyyyyj @djtartini1 @
  • Odpowiedz
@miss-durniu: wy sie smiejecie ale mam takiego znajomego co ma dwa psy, takie wlasnie „psiecka”. Gosc wszystko co w zyciu robi ma zwiazek z tymi psami xD miljon zdjec z psem i podpisy typu „tato, zobacz jak biegamy”
Itp. Gosc odklejony totalnie, chyba rucha te psy
  • Odpowiedz
@miss-durniu: A ja uważam, że bardzo dobrze, że w XXI-wieku osoby nie nadające się do bycia rodzicami wolą sobie kupić albo adoptować "psiecko", niż wydać na świat człowieka, który żyje znacznie dłużej oraz ma zupełnie inne potrzeby niż piesio. Tag #przegryw najlepiej pokazuje jak kończy się płodzenie dzieci przez zupełnie nieprzystosowane do tego osoby, które nie mają pojęcia o rodzicielstwie i spłodziły dziecko, bo "kiedyś tak wypadało, żeby ludzie nie gadali".
  • Odpowiedz